"O kupayı Kadıköy'de alacaksınız"

"O kupayı Kadıköy'de alacaksınız"
Aslan'ın hocası Terim, dünkü idmanda yaptığı toplantıda futbolcularına böyle seslendi ve ekledi: “Sonuç ne olursa olsun, gönüllerin şampiyonu sizsiniz. Bu övgüye futbolunuzla, mücadelenizle layık oldunuz. Ama okyanusu geçip derede boğulmak da bize yakışma

Türk Telekom Arena Stadı’ndaki Fenerbahçe derbisinde baştan sona üstün oynadığı 90 dakikayı 2-1’lik skorla kaybeden Galatasaray’da hüzün hakim. Ancak Aslan’ın hocası Fatih Terim, takımdaki bu olumsuz havayı dağıtarak kalan maçlarda sıkıntı yaşanmasının önüne geçmek adına dün bir toplantı gerçekleştirdi.

Öğle saatlerinde yapılan antrenman sonrası öğrencileriyle konuşan tecrübeli teknik adam, “Topu 3 direğin arasından geçirmek dışında futbolun tüm unsurlarını yerine getirdiniz. Mücadeleniz, pas yüzdeniz, oyununuz mükemmeldi. Belki bir maç kaybettik ama gönülleri kazandınız. 34 haftanın şampiyonu zaten sizsiniz. Bundan sonra da sonuç ne olursa olsun, gönüllerin şampiyonu siz olacaksınız. Bu övgüye futbolunuzla, mücadelenizle layık oldunuz” ifadesini kullandı.

‘Güzelliği taçlandırmamız lazım’

Ligde halen lider olduklarını da hatırlatan Fatih Terim, “İpler bizim elimizde. Ama bunun da bir önemi yok. Kazandınız, yine kazanmak için oynayacaksınız. Bu güzellikleri taçlandırmamız lazım. Okyanusu geçip derede boğulmak da bize yakışmaz. Gereğini yapacaksanız, o kupayı Kadıköy’de alacaksınız. Bunun başka çıkar yolu yok” diyerek sözlerini tamamladı.(EAK)

Fanatik

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com