O öğretmen konuştu

O öğretmen konuştu
Bodrum bir lisede beden eğitimi öğretmenliği yapan ve öğrencisine tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan T.K., kızı aracılığıyla açıklama yaptı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, tecavüz edip hamile bıraktığı bir öğrencisine kürtaj yaptırmak, başka bir öğrencisine de taciz suçlamasıyla tutuklanan beden Eğitimi öğretmeni ve Bodrum eski Milli Eğitim Müdürü 52 yaşındaki T.K.'nın İzmir'den Bodrum Kapalı Cezaevi'ne sevk edildiği ortaya çıktı.

Kızı aracılığıyla bir sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından açıklama yapan T.G., siyasete girmemesi için bir komploya kurban gittiğini iddia etti.

Bodrum'da geçen hafta patlak veren olayda, iddiaya göre, evli ve 2 çocuk babası beden eğitimi öğretmeni T.K., yazlığında içki içirdikten sonra tecavüz edip, hamile bıraktığı, ardından da bir öğretmen arkadaşı ile Milas'taki bir özel hastanede kürtaj yaptırdığı öne sürülen öğrencisi 18 yaşındaki A.F. ile, sürekli tacizde bulunduğu iddia edilen öğrencisi 16 yaşındaki G.K.'nın şikayetleri üzerine tutuklandı.

İzmir'de Buca Cezaevi'ne konulan T.K.'nın dün Bodrum Kapalı Cezaevi'ne sevkedildiği ortaya çıktı. Kızı N.K. aracılığıyla sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki kişisel sayfasından açıklama yapan T.K., komploya kurban gittiğini öne sürdü. T.K., yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Dostlarım, arkadaşlarım, canım kadar sevdiğim öğrencilerim! 22.04.2012 günü Belçika ve Hollanda dönüşü İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yurda giriş yaparken pasaport kontrolünde, hakkımdaki 2 suçlama nedeniyle gözaltına alındım. Bir sonraki gün çıkartıldığım nöbetçi mahkeme beni tutukladı ve Buca Cezaevi'ne konuldum. Cumartesi günü de Bodrum Kapalı Cezaevi'ne naklim yapıldı. Günlerdir yazılı ve görsel basının konusu oldum, tecavüzcü oldum, kaçak oldum, cinsel tacizci oldum, hepsi yalan hepsi iftira. Emeklilik dilekçemi verdiğim, siyasi hayatıma başlayacağım zamanda birden insanların şikayetleri organize bir şekilde gelişti. Beni bitirme, etkisizleştirme planları işleme konuldu. Kimlerin yaptığını çok iyi biliyorum. Yıllardır eğitim camiasının üzerindeki sıkıntıları hep konuşuyoruz (baskı, sindirme, şantaj). Şimdiki hedef benim, ancak buradan bütün sendikalara, öğretmen arkadaşlarıma ve öğrencilerime demokratik kitle örgütlerine sesleniyorum. Bugün bana yapılanlara tepki istiyorum, her platformda fırsatçılara gerici, yobazlara tepki verin, susmayın daha savcılıkta ifadem bile alınmadı. Bugün itibariyle (28.04.2012) gizli bir dosya herkese servis edildi. Hedef ve amaç da buydu zaten. Yani daha ifadem alınmadan, yargılanmadan beni suçlu ilan ettiler. Benimle pazarlık yapmaya kalkıştılar. Zerre kadar korkmuyorum, doğru dürüst adam korkmaz."

ADLİYEYE GETİRİLDİ

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, tecavüz edip hamile bıraktığı bir öğrencisine kürtaj yaptırmak, başka bir öğrencisine de taciz suçlamasıyla tutuklanan ve İzmir'de yakalanıp, Bodrum Kapalı Cezaevi'ne sevk edilen T.K., bugün ifadesi için adliyeye getirildi. Saat 14.00 sıralarında, hakkındaki suçlamalar nedeniyle jandarma tarafından savcılığa götürülen T.K., gazetecilerin sorusu üzerine "Ben ne yaptım ki suçlanıyorum. Hepsi yalan, dolan ve iftira. 32 yıllık devlet memurunu ne hale getirdiler görün. İki tane kızın yüzünden ne hale geldim" dedi.

TECAVÜZ ZANLISI ÖĞRETMENİN TUTUKLULUĞUNA DEVAM

Olayın Bodrum'da geçmesi üzerine burada tekrar adliyeye çıkartılan T.K.'nın, tutukluğunun devamına karar verildi. T.K., adliye çıkışında, iddialarla ilgili, "Yapılan iddialar tamamen yalan, dolan ve safsatadan ibarettir. Bana komplo düzenlediler. Yöneltilen iddialar tamamen asılsızdır" diye konuştu. Bir gün Bodrum Kapalı Cezaevi'nde tutulan T.K., Muğla Cezaevi'ne gönderildi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com