'O ölüm kaderdi, Ayşe'nin suçu yok'

'O ölüm kaderdi, Ayşe'nin suçu yok'
KanalTürk'teki 2. Sayfa programına çıkan Oya Germen kızının halen olayların etkisinden kurtulamadığını belirtip, 'kızım hala toparlayamadı doktor ilaçlarının dozunu artırdı' dedi. Eski eşine de kızgın olan Germen, 'Neco Ayşe'ye sahip çıkmadı, boşandıktan
Oya germen kızı Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran'ın evlilikleri hakkında Kanaltürk'deki "2. Sayfa" programının çarpıcı açıklamalarda bulundu..

23 Kasım 2011'de vefat eden Ali Taran'ın eski eşi Selma Ann Desmond ile ayrılıklarında Ayşe'nin hiçbir suçunun olmadığını söyleyen German, bu konuda Ali Bey'in Ayşe'ye hiç sahip çıkmadığını belirtti.

Oya Germen, "Bu evlilikle birlikte Ayşe'ye karısı hasta olan evli bir adamı ayartan bir profil yapıştırıldı. Ancak Ayşe'nin onların ayrılmasında hiçbir suçu yok. Ali Ayşe'ye sahip çıkmadı. Ayrıldıklarında Ali ile mesajlaştım. Bana 'Boşanmamızda 8'de 8 ben suçluyum, Ayşe haklı" dedi.

Bende ona "Selma Hanım'la ayrılmanızda Ayşe'nin hiçbir suçu olmadığını açıklar mısın?" diye mesaj yolladım ancak cevap yazmadı. Bu da benim içimde bir hala kanayan yaradır. Ona çok kırgınım" dedi.
 
ALİ AYŞE'Yİ KULLANDI
 
"Evliliğin ilk aylarında Ali Ayşe'ye çok sevgi gösteriyordu. El üstünde tutuyordu. Her kadın bunu ister. Ayşe'de buna inandı. O zaman herşey çok samimiydi ama Selma Hanım'ın ölümünden sonra Ali'nin iç hesaplaması başlamış olabilir.

Ali sabah uyanınca işe gidip akşam geliyordu. İlaç alıp hemen yatmaya başlamıştı. Ali aslında iyi kalpli bir adam, kötü biri değil ama eski eşinin ölümüyle birlikte yaşadığı vicdan azabını Ayşe'ye de yaşattı. Kızımın omuzlarına öyle bir yük bindirdiki, Ayşe'yi bu anlamda kullandı. Kızımın da sağlığı bozuldu. O da Ali gibi psikologtan yardım alıyordu. Bir gün evine gittiğimde köpeği Mini kucağında gözyaşları inci gibi süzülerek "Bak anne ben evde hep böyleyim, yalnızım' dedi. Bomboş bakıyor, gözlerinin altında halkalar oluşmuştu. O an anladım; kızım Ayşe ellerimden kayıp gidiyordu. Bir gün bana geldi ve kapıdan içeri girer girmez bayıldı. Zeynep'e de (Özyılmazel) söyledim 'Ayşe'yi kaybediyoruz' diye...
 
AYŞE BU SÜRECİ KOLAY KOLAY ATLATAMAZ
 
"Ayşe'nin boşanma kararını duyunca "Evladım kurtuldu" diye düşündüm, çünkü kızımın durumu gittikçe kötüleşiyordu. Hatta doktoru daha yeni ilaçlarının dozunu iki katına çıkarttı. Kızım bu durumu daha kolay kolay atlatamaz. Bana da kendini iyi gösteriyor. Başkalarıyla dertleşiyor. Hep birbirimize iyi şeyler söylüyoruz ama öyle değil içimiz kan ağlıyor. Ben bile hazmetmiş değilim.
 
HÜLYA AVŞAR TUZAĞA DÜŞMEDİ
 
Ali Taran'ın Ayşe ile evlenmeden önce Hülya Avşar ile adının aşk dedikodularına karıştığı hatta boşanma sebebinin bu olduğu iddialarının Oya German'e sorulması üzerine; "Hülya Avşar Ali'nin tuzağına düşmedi. Hülya akıllı bir kadın. Selma da onun arkadaşı, bu riske girmek istememiştir. Ama Ayşe tüm bunları hesaplayamadı. Gelecekte başına bunların gelebileceğini düşünmedi" dedi.
 
NECO, KIZINA SAHİP ÇIKMADI
 
Neco çok iyi bir babaydı kızlarıyla çok ilgilenirdi ama Ayşe'yi boşanma sürecinde bir kere bile aramadı. Ben isterdim ki Ayşe, Zeynep, Neco, ben biraraya gelip kızımızı saralım sarmalayalım. Bunu birlikte atlatalım. Bir baba nasıl olurda hiç aramaz.
 
SEDA SAYAN'DAKİ GÖZYAŞLARI BABASI İÇİN
 
Ayşe'nin Seda Sayan'ın programındaki gözyaşlarında babasına da gönderme vardır. O yüzden de ağlamıştır. Bir baba evladını böyle zor durumda nasıl ortada bırakır, atlayıp gelmez aklım almıyor. Neco'nun Selma Ann Desmond'un cenazesine gidip damadı Ali'ye destek olması bile gerekirdi. Bu arada Selma Hanım'ın mezarına gitmedim ama onun için dua etmeye devam ediyorum. Rahmetli çok güzel bir kadındı.
 
ÖLÜMÜ KADERDİ, AYŞE'NİN SUÇU YOK
 
"Kızıma Selma Ann Desmond'un ölümünün ardından çok yüklenildi. Halbuki kader diye bir şey var. Öleceğimiz tarih ne olursa olsun değişmiyor. Yani bu olanların sorumlusu Ayşe değil. Hatta onun sağlığı için dua ediyorduk. Onun ölüm haberini Ayşe'den aldım, bana "Anne yandık onun ölümden beni sorumlu tutacaklar" dedi.  Ayşe Ali ile Selma Hanım'ın evliliğini yıkmış olsaydı ben ölürdüm. Çünkü aynı acıyı ben de Neco İdil'e gittiğinde yaşadım.
 
BOŞANIRKAN SÖZLEŞME İMZALADILAR
 
Ali ve Ayşe boşanırken protokol imzaladı. Evlilikleri hakkında hiçbir şey konuşmayacaklarına dair. Ali şu anda susarak aslında Ayşe'nin canını acıtmak istiyor. Ondan tek istediğim; çıkıp "Selma ile evliliğimizi Ayşe bitirmedi" demesi.
 
AYŞE OFİSİ BASMADI KONUŞMAYA GİTTİ
 
Basma denilen birşey yok. Ayşe bir araya gelmek istemiyor. Ama Ali onun kuaförüne gidiyor. Ayşe o sabah Ali'nin yardımcısını aradı ve Ali Bey lütfen kuaförüme gitmesin dedi. Ama Ali onu kızdırmak için bu sefer Ayşe'nin en yakın arkadaşının canlı radyo bağlantısına gitti. Ayşe'de bunu duyup sinirlerek ofise konuşmaya gidiyor.
 
Oya Germen'e bu açıklamalarının ardından destek telefonları ve twit'leri geldi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com