O paraya hiç dokunmayacak!..

O paraya hiç dokunmayacak!..
Dizi tıldızları son dönemlerde reklamların da aranan yüzleri oldu. Kuzey Güney'in Zeynep'i Merve Boloğur, Rexona'nın yüzü oldu. Reklamdan 500 bin TL alan Boloğur, ev yada otomobil almayı planlıyor.

Son dönemde hangi reklamı izleseniz ya bir dizi yıldızına ya da sesine rastlıyorsunuz. Bu akımın öncülerinden biri Elidor markası oldu. Firma muhteşem saçlar kampanyası için "Muhteşem Yüzyıl"ın 3 ünlü güzeli Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç ile çalıştı. "Bir Erkek Bir Kadın" dizisinin yıldızları Emre Karayel ile Demet Evgar rol aldıkları banka reklamının ardından sonra olarak ünlü dondurma firması Carte D'Ore'un yüzü oldu. Gülse Birsel'in ünlü dizisi "Yalan Dünya"nın yıldızlarının bir kısmı da şimdiden reklamların aranılan yüzü oldu. Beyaz dizinin de sponsoru olan Denizbank ile anlaşmasını yeniledi. Dizinin Orçun'u Bartu Küçükçağlayan Popkek reklamında oynamaya başladı. "Yalan Dünya"nın Nurhayat'ı Gupse Özay, "Kuzey Güney"in Gülten'i Zerrin Tekindor, Güney'i Buğra Gülsoy, "Uçurum"un Tak Tak Arif'i Selçuk Yöntem, "Akasya Durağı"nın Nuri Baba'sı Zeki Alasya ile Filli Boya reklamında oynuyor. "Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam" dizisinin Çeşmidil'i Öykü Çelik, Polisan reklamında oynuyor. "Muhteşem Yüzyıl"ın Nigar Kalfa'sı Filiz Ahmet ile "Sakarya Fırat"ın Osman Kanat'ı Tayanç Ayaydın Vestel reklamları için kamera karşısına geçti. "Umutsuz Ev Kadını" dizisinin Elif'i Ceyda Düvenci de İstikbal yatak reklamında kamera karşısına geçti.

Paraya hiç dokunmayacak

"Kuzey Güney"in Zeynep'i Merve Boluğur, Gülben Ergen ve Beren Saat'in ardından ünlü deodorant markası Rexona'nın yüzü oldu. . “Herkes terler, ama ter kokusunu Rexona önler” sloganıyla yapılacak iletişim çalışmaları kapsamında Merve Boluğur televizyon için çekilen reklam filminde rol alacak. "Küçük Sırlar" dizisindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan ve Kuzey Güney dizisi ile hayran kitlesini artıran Boluğur, Rexona’nın yeni dönemde gençlere yönelik yapacağı iletişim kampanyalarında yer alacak. Reklam kampanyasından 500 bin TL aldığı öğrenilen Boluğur, bu paraya hiç dokunmayacak ve bankada bekletecek. Boluğur daha sonra bu parayla ev ve otomobil alacak. "Kuzey Güney"in Kuzey'i Kıvanç Tatlıtuğ da Mavi Jeans ve Yedigün'ün ardından ünlü dondurma markasında Magnum'un yüzü oldu. Burcu Esmersoy da 400 bin TL'ye Algida reklamlarının yüzü oldu. Dizi yıldızlarının reklam filmlerden aldığı paralar popülaritesine göre 250 bin TL'den başlıyor. (NSK)

Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com