O savcı hakkında inanılmaz iddialar!

O savcı hakkında inanılmaz iddialar!
Edirne’de Uzunköprü Cumhuriyet Savcısı C.K'nın tutuklanması neden olan işadamı S.K, savcının kendisinden sürekli rüşvet istediğini ve "Problemli olduğu insanları benim nöbetimde vurdur sana yardımcı olurum" dediğini iddia etti.
Daha önce hakkında başlatılan bir soruşturma sonrası gözaltına alındığını belirten işadamı S.K, "Gözaltının ardından mahkeme tarafından tutuklandım. 2 ay hapis yattıktan sonra serbest bırakıldım. Soruşturmanın başından sonuna kadar, savcı C.K. benden sürekli şantaj yaparak rüşvet istedi. Tahliyemin ardından bizden alacağı bir para vardı, almak için sürekli geldi gitti. Bu arada da bize, 'Madem böyle bir maddi kaybın oldu, ilçedeki işadamlarına asılalım, onlardan 10 trilyon para koparalım. Ben sana her türlü yardımda bulunacağım. "

"Alacakların gelmiyorsa benim nöbetçi olduğum bir saatte ayağından vurdur dedi. Bunun üzerine iyice daraldım. Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak olayı anlattım. Onlar da tedbir aldı, 15 bin lirayı savcıya verirken operasyon yaptılar. Daha önce de savcı benden 5 bin lira rüşvet aldı. Burada beraber iş yapabileceğimizi, özel idarede tandığı olduğunu, madencilerden para alabileceğimi söylüyordu. Bunların tamamını benim organize etmemi istedi ve kendinin de hakkını vermemi istedi" dedi.
 
İşadamı C.K, savcının işyerine geliş gidişini gösteren görüntülerin güvenlik kameralarına yansıdığını söyledi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com