O Son Gece Neden Konuşulmuyor?

O Son Gece Neden Konuşulmuyor?
O gece mekanda yaşanılanlar ortaya dökülse birileri o gece gördüğünü, duyduğunu, bildiğini anlatsa bu sır dolu ölüm belki biraz aydınlanacak...

Defne Joy Foster'ın ani ölümü akıllarda soru işareti bırakırken son eğlence gecesinden hiç bahsedilmiyor, sanki o gecenin üstü kapatılmaya çalışılıyor. Oyuncu Tolga Karel'in de aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla gittiği Eelence isimli bardan çıktıktan birkaç saat sonra hayatını kaybeden ünlü sunucunun son gecesinde yaşadıkları hiç konuşulmuyor. Oysa o gece mekanda yaşanılanlar ortaya dökülse birileri o gece gördüğünü, duyduğunu, bildiğini anlatsa bu sır dolu ölüm belki biraz aydınlanacak.

Defne ile Tolga içeride eğlenirken onların son eelence geceleri olduğu dışarıda bekleyen birkaç gazeteci tarafından biliniyormuş. Nasıl mı biliniyormuş? Defne ile Tolga içeride eğlenirken dışarı çıkan yetkili bir kişi, güvenliğe Defne ile Tolga'nın bir daha mekana alınmaması talimatını vermiş. Yetkili bu talimatı verirken kapıda bekleyen gazetecilerin de farkındaymış ve gayet anlaşılır bir ses tonuyla söylemiş. Hal böyle olunca akıllara şu soru geliyor. Acaba Defne ile Tolga o gece içeride neler yapmışlardı da bir daha o mekana alınmayacaklardı?

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com