O talihli ortaya çıktı

O talihli ortaya çıktı
Süper Loto çekilişinde 21 milyon 763 bin 311 lira tutarındaki büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin önceki akşam itibariyle biletini ibraz ettiği bildirildi.
Kayserili ve 55 yaşlarında bir işadamı olan talihlinin, yaklaşık 10 yıldır hep aynı numaraları oynadığı, kazandığını da 3 gün önce fark ettiği belirtildi.
 
Milli Piyango Genel Müdürü Recep Biçer, yaptığı basın toplantısında, 21 Kasım 2012 tarihinde yapılan 266. haftaya ait Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin önceki akşam gelerek biletini ibraz ettiğini, bugün itibariyle de hesabına parasının geçtiğini söyledi.
 
Son dönemde basın-yayın organlarında Süper Loto talihlisinin kuponunun yıkandığı, katlandığı yönünde haberlerin çıktığını hatırlatan Biçer, kupon ibraz edilmeden ve bazı parametreleri incelemeden idare olarak herhangi bir açıklama yapmalarının mümkün olmadığını kaydetti.
 
Biletlerin yüzde 99,5'i satıldı
 
Biçer, yılbaşı özel çekilişi için bastırılan Milli Piyango biletlerinin yüzde 99,5'inin satıldığını da açıkladı.
 
Talihli bir işadamı
 
Talihliye ilişkin bilgi veren Vakıfbank Ankara Kurumsal Şube Başkanı Atilla Zeybek, Kayserili, İstanbul'da yaşayan talihlinin 55 yaşlarında, evli, 2 çocuk sahibi olduğunu söyledi.
 
Orta ölçekli bir firma sahibi talihlinin normalde şans oyunları oynayan biri olmadığını kaydeden Zeybek, şu bilgileri verdi:
 
''Fakat iş seyahatlerinde gittiği yerlerde mutlaka bir piyango bileti alıyor ve sayısal oyun oynuyormuş. Süper Loto'da da en çok çıkan numaraların istatistiğini almış, gittiği yerlerde hep o numaraları oynarmış. Son 10 yıldır gittiği her seyahatte aynı numaraları oynadığını söyledi. Şans oyunlarına çok düşkün olmadığı için de 3-4 çekiliş biriktirip kuponlarına öyle bakarmış. Kazandığını 3 gün önce fark etmiş. Kuponunun kazandığı görünce son dönemde basında çıkan haberler nedeniyle çelişkiye düşmüş, bir şaşkınlık yaşamış.''  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com