Ocak Ayı Toplantısına başlandı

Ocak Ayı Toplantısına başlandı
Kütahya İl Genel Meclisi 2011 yılının ilk meclis toplantısını dün gerçekleştirdi.

Kütahya İl Genel Meclisi 2011 yılının ilk meclis toplantısını dün gerçekleştirdi.
Ocak ayı olağan toplantısı 03 Ocak Pazartesi günü Meclis Başkanı Şükrü Nazlı Başkanlığında toplandı. Dün yapılan Ocak ayının olağan toplantılarının birinci birleşiminde altı gündem maddesi ele alınarak karara bağlandı. Dört gün sürecek meclis toplantılarına Kütahya Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri de izleyici olarak katılarak, meclisin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanacak.
Kütahya İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapılan toplantıda altı gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda; 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 16. maddesi gereği Denetim Komisiyonun oluşturulması ve gizli oyla üye seçimi, İhtisas komisyonu raporlarının isteyenlere tespit edilecek bedel üzerinden verilemesi, Kütahya İl Özel İdaresinde 2010 yılında sözleşmeli olarak çalıştırılan personelin 2011 yılında sözleşmeli çalıştırılması ücretlerinin belirlenmesi ve Kütahya İl Özel İdaresi personelinin performans ve ve durum değerlendirmesi yönetmeliğinin görüşülmesi gibi konular görüşülerek karara bağlandı.
Karara bağlanmayan diğer gündem maddelerinin ise belli periyotlarla topalan İl Genel Meclisinde karara bağlanacağı bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com