Öcalan'ın son sevgilisi

Öcalan'ın son sevgilisi
Hakan Aygün, 3 PKK'lı kadının cenaze töreninde dikkat çeken ayrıntıyı yakaladı.

Halk Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, Paris'te infaz edilen 3 PKK'lı kadının Paris'teki cenaze töreninde Abdullah Öcalan'ın son sevgilisi Rozerin'in de olduğunu açıkladı. Akşam saatlerinde düşen sıcak görüntüleri Hakan Aygün yorumladı.

VİDEO  İÇİN TIKLAYIN...

Aygün, görüntüleri izlerken törendeki kadınlardan birinin Abdullah Öcalan'nın Suriye'den Kenya'da paketlenmesine kadar birlikte yaşadığı Rozerin takma adlı Ayfer Kaya olduğunu da tespit etti.

Bugün Paris'te öldürülen 3 PKK'lı kadın için düzenlenen törendeki ilginç bir ayrıntıyı yıllar önce APO'nun İtalya'ya sığınma sürecini Roma'da izleyen günümüzün Halk Haber Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün yakaladı. Törende kameralara yakalanan bir ismi Hakan Aygün teşhis etti. Bu isim, Apo'nun Suriye'den sınırdışı edlip, Rusya, Yunanistan ve İtalya'dan da gönderildikten sonra Kenya'da yakalanmasına kadar yanındaki tek kişi olan "Rozerin" kod adlı Ayfer Kaya'ydı.

Hakan Aygün Rozerin'i o yıllarda çalıştığı Star TV adına gittiği Roma'dan tüm Türkiye'ye duyuran isim olmuştu. Apo'nun tercümanlığını yapan ama aynı zamanda da sevgilisi olan Rozerin, Apo yakalandığında ortadan kaybolmuş, bir süre Yunanistan'da ticaret yaptıktan sonra İtalya'ya yerleşmişti. İtalya'nın Modena şehrinde saçlarını siyaha boyatmış olarak görüntülendikten sonra, bugün de Paris'teki cenazede saçlarını sarıya boyamış ve epeyce yaşlanmış olarak tekrar kameralara gözüktü.

İşin ilgincii Apo'nun son sevgilisi Rozerin'in, Apo'nun Bekaa'daki ilk sevgilisi Sakine Cansız'ın cenazesinde ortaya çıkmasıydı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com