Öcalan'ın sorgu görüntülerinin 3.'sü de yayınlandı!

Öcalan'ın sorgu görüntülerinin 3.'sü de yayınlandı!
Terörist Başı Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntülerinin 3.'si yayınlandı. Abdullah Öcalan PKK'nın maskesini kendisi düşürdü.

İşçi Partisi tarafından terörist Başı Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntüleri basına servis edilmeye devam ediyor. İçşi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey İstanbul İl binasında düzenlenen toplantıda terörist Başı Abdullah Öcalan'ın sorgu görüntülerinin 3.'sünü de basınla paylaştı.


İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey yaptığı açıklamada şunları söyledi:

PKK ve Apo gerçeğini ortaya koyan, halkımızı bilgilendirerek, özellikle Kürdümüz’ün bileğindeki Amerikan kelepçesini kırıp, özgürleştiren bu açıklamalarımıza BDP ve PKK ile Abdullah Öcalan’ın avukatlarından tepkiler geldi. BDP milletvekilleri, eş başkanları ve Abdullah Öcalan’ın avukatları bu görüntülerin montaj ve imalat olduğu iddialarını öne sürdüler. Buradan sesleniyorum. Gelin pazartesi günü saat 13.00’te bu görüntüleri izleyin. Montaj mıymış? Abdullah Öcalan bunları söylemiş mi söylememiş mi? Bunu izleyin, genel başkanınızın görüntülerini siz yayınlayın. Yayınlayın ki, üyeleriniz, seçmenleriniz ve Kürt halkımız başta olmak üzere, milletimiz gerçekleri doğrudan görsün, öğrensin.

GERÇEKLERİ GİZLEMEYİN

BDP’nin seçmenleri, PKK’nın taraftarları, PKK’nın baskısı altındaki Kürdümüz, Abdullah Öcalan ne demiş? Buradan BDP heyetine, Öcalan’ın avukatlarına sesleniyorum. Pazartesi, Salı, Çarşamba gelin. Tavsiyemiz milletten gerçekleri gizlemeyin. Nasıl bir emperyalist planın unsuru halindesiniz? Milletimizi nasıl yanıltıyorsunuz? Ondan sonra tekrar düşünün. Sizin lideriniz, Abdullah Öcalan nasıl biri?" (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com