Öcalan'la Görüşme İçin Ne Dedi?

Öcalan'la Görüşme İçin Ne Dedi?
CHP'nin 'Genelkurmay Başbakanlığa bağlı değil mi? Hesap sorsun' sözlerine havalimanında sert çıktı..

İşte Başbakan Erdoğan'ın havalimanında yaptığı o açıklama:

Ben her zaman yazılı ve görsel medyadan bir şey rica ediyorum. Bu bir davettir. Bu davete icabet etmemenin ne kadar yanlış olduğunu ve şık olmadığını söyledim.

CHP'NİN AKLINA İHTİYACIMIZ YOK
29 Ekim kutlamalarının yeri Çankaya olmuştur. Farklı alanlarda yapılan kutlamalar nasıl yanlış olmuşsa bu da o kadar yanlıştır. Emre itaitsizlik konusu hukuki meseledir. Kim görevden alınacak onu geldiğinde de yaparız. CHP'nin aklına ihtiyacımız yok, onlar aklını kendilerine saklasınlar.

PKK SİLAH BIRAKIRSA OPERASYONA GEREK KALMAZ
PKK silah bırakırsa operasyon biter.. Onun dışında silahlı kuvvetlerin silah bırakması söz konusu olamaz.

Benim ve arkadaşlarımın PKK ile pazarlık yaptığım iddiası bir alçaklıktır. İddialarını ispat etsinler. İspat edemezlerse alçaktırlar.

Biz ülkemizde özellikle bir konu üzerinde duruyoruz. Terörle mücadele konusunda süreci durdurmak gibi bir şey söz konusu değildir.

DEVLET GÖRÜŞÜR
Devletin kurumları zaten yeri geldiğinde görüşür. Devlet herkesle görüşme yapar. Netice almak için bu tür görüşmeleri yapar.

TAKSİM'E HELİKOPTER İNDİ İDDİASI
Taksim'e gelince... Taksim'e helikopter indiğini gören var mı? Ben görmedim. Orada zaten helikopter inmişse zaten bellidir. Faraziler üzerinden gerçeğe ulaşmak yanlış olur. Böyle bir olay yok. Olay canlı bombanın şahsında başlamış ve bitmiştir. Orada ikinci bir terörist olsa güvenlik güçlerimiz buna derhal müdahale ederdi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com