Oda TV'den MİT iddiası

Oda TV'den MİT iddiası
MİT operasyonu Erdoğan'ın ameliyatına denk getirilecekti.

Oda TV'nin haberine göre MİT operasyonu Başbakan Erdoğan'ın ameliyatına denk getirilecekti ancak ikinci ameliyatına karar alındı. Bu amaca ulaşmak için kimler iktidara taşeronluk yapıyor?  

İşte ODA TV'den MİT iddiası..

07 Şubat, Salı: Erdoğan TBMM’de AKP grup toplantısında konuştu. Ve hemen İstanbul’a hareket etti. Resmi açıklama, eski vaiz İbrahim Subaşı’nın Fatih Camii’ndeki cenazesine katılmaktı. Kuşkusuz cenazeye gitti ama İstanbul’a asıl gelme sebebi Koşuyolu’ndaki Özel İstanbul Medipol Hastanesi’nde Prof. Dr. Dursun Buğra ve ekibine kontrol yaptırmaktı. Öğleden sonra gizlice hastaneye gitti. Kontrol yapıldı ve ikinci ameliyat kararı alındı.

İşte tam bu sırada, Beşiktaş’taki Özel Yetkili Savcı Sadrettin Sarıkaya KCK soruşturması kapsamında başta yeni ve eski MİT müsteşarlarıolmak üzere beş MİT’çiyi ifadeye çağırması internete düştü. Başbakan Erdoğan bunu internetten öğrendi. Ve apar topar gece 21.30 uçağıyla Ankara’ya hareket etti. Ameliyat kısa bir süreliğine ertelendi. Çünkü Başbakan Erdoğan meselenin aslında nereye-kime uzandığını fark etmişti. Krize el koyacaktı. Şimdi asıl soru şu:

Başbakan Erdoğan’ın ameliyat olacağını birileri nereden biliyordu?

MiT’çilerin ifadeye çağrılmasının zamanlamasını kimler Başbakan’ın ameliyatına denk getirmişti?

Hep yazdık: Cemaatçi polisler Başbakan Erdoğan’ın her adımını takip ediyor. Dinliyor ve gizlice çekip kaydediyor, kim bilir?!..
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com