Odalar toplandı!..

Odalar toplandı!..
Kütahya, Uşak ve Afyonkarahisar'daki odalar ve borsalar, ikili ilişkileri geliştirmek, hizmet paylaşımını sağlamak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) ev sahipliğinde bir araya gelerek bilgi aluşve

Kütahya, Uşak ve Afyonkarahisar'daki odalar ve borsalar, ikili ilişkileri geliştirmek, hizmet paylaşımını sağlamak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) ev sahipliğinde bir araya gelerek bilgi aluşverişinde bulundular.
UTSO'nun ev sahipliğinde Uşak Üniversitesi Sosyal Tesisler'de gerçekleştirilen toplantıya Afyonkarahisar, Dinar, Tavşanlı, Sandıklı, Emirdağ, Kütahya, Simav, Karahallı Ticaret ve Sanayi Odaları ile Afyon ve Kütahya Ticaret Borsası genel sekreterleri, genel sekreter yardımcıları ve akreditasyon sorumluları katıldı. Toplantıda oda ve borsalar birer sunum yaparak etkinliklerini ve farklı uygulamalarını anlattı. Odalar ve borsalar arası ikili ilişkilerin geliştirilmesi kararının alındığı toplantıda ortak sorunlar ve çözüm yolları da tartışıldı.
İkili ilişkileri geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen toplantının ilk kez düzenlendiğini belirten UTSO Genel Sekreteri Caner Urhan, yararlı bir çalışma toplantısı olduğunu ifade ederek bundan sonra her üç ayda bir toplantı yapma kararı aldıklarını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com