Odaları karıştırınca olan oldu!

Odaları karıştırınca olan oldu!
Otelde odaları karıştırdı tecavüz şüphelisi oldu!

 

Yılbaşında eğlenen Hüseyin T. sevgilisi Pendik’te 5 yıldızlı bir oteldeki odasına çıktı. Ancak arabada unuttuğu çantasını alan genç adam, dönüşte yanlışlıkla yan odaya girince olanlar oldu Yeni yıl kutlamaları Türkiye’nin bir çok ilinde ve İstanbul’da eğlencenin üst düzeye ulaştığı etkinliklerle kutlandı. Alkolün hat safhada tüketildiği gecede İstanbul Pendik’te yaşanan bir olay ise aşırı alkolün insanın başına neler açabileceğini gösterdi. Pendik’te 5 yıldızlı bir otelde yaşanan olayda alkollü Hüseyin T, odaları karıştırınca karakolluk oldu.
 
Genç kadın şikayet etti Yılbaşı gecesi çılgınca eğlendikten geç saatlerde sevgilisiyle 5 yıldızlı otele gelen Hüseyin T, otomobilinden bir şey almak için otoparka indi. Aşırı alkollü olan Hüseyin T, dönüşte odaları karıştırdı. Odasının kartı yan odayı da açan Hüseyin T, durumdan şüphelenmeden karanlık odaya girdi ve sevgilisi zannederek iş kadını Gül K’nın yanına yattı.
 
İddiaya göre bir süre Gül K’nın yanında yatan Hüseyin T, yanındaki kadını soymak istedi. Neye uğradığını şaşıran Gül K, yanında hiç tanımadığı bir adamı görünce çığlık çığlığa koridora fırladı. Gül K’nın şikayeti üzerine otele gelen polis, duruma müdahale etti. Gül K. ifadesinde birden bire vücudunda bir elin gezindiğini hissedince uyandığını ve Hüseyin T’yi yanında gördüğünü söyledi. Hüseyin T’nin kendisine tecavüz etme girişimnde bulunduğunu iddia eden genç kadın şikayetçi oldu.
 
Anahtar iki kapıyı da açtı Hüseyin T. de olayın yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını söyleyerek kartlı sistem oda anahtarının karıştırdığı odanın anahtarını açtığını ve sevgilisinin yanına yattığını sandığını söyledi. Odanın karanlık ve alkollü olması nedeniyle durumu fark edemediğini söyleyen Hüseyin T’nin iddiası üzerine polis kart okuma sistemini de denedi. Hüseyin T’nin söylediği gibi iki alt odanın kartının da Gül K’nın odasını açtığı görüldü. Şikayet üzerine günü karakolda geçiren Hüseyin T. akşam saatlerinde adliyeye sevk edildi.(SYK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com