Ödüllük resimlerin sunum acizliği!

Ödüllük resimlerin sunum acizliği!
Dün velilerin katıldığı bir resim sergisinde sunum acizliği yaşandı. Yenidoğan İlköğretim Okulu'nda düzenlenen resim sergisinden dün muhabirimizin objektifine takılan görüntüler 'bu kadar da olmaz' dedirtiyor.

Yenidoğan İlköğretim Okulunun resim ve teknoloji tasarımı alanında Kütahya'da düzenlenen pek çok yarışmada derece aldığı ayrıca ülke genelindeki bazı yarışmalarda ise Kütahya'yı temsil ettiği de öğrenildi.
SİYAH PERDEDEKİ
DERECELİK RESİMLER
Öğrenci velilerine yönelik düzenlenen yıl sonu Resim ve Teknoloji Tasarım Sergisinde yıl boyunca yapıldığı öğrenilen 500'den fazla resim ve teknoloji tasarımının  yer aldığı okul sergisinde, derecelik resimlerin siyah bir bez üzerine tutturularak davetlilere gösterilmesi tepkilere neden oldu. Rüzgarda resimlerin tutturulduğu bezin uçuşmasıyla bazı resimlerin zarar gördüğü gözlendi.
İl bazında resim alanında okullarının adını başarıyla duyuran öğrencilere daha iyi imkanlar tanınması halinde çocuklarının resime olan meraklarının daha da artacağını dile getiren bazı öğrenci velileri, bu konuda oldukça başarılı olan okulda resim atölyesinin de bulunmadığını öğrendiklerini ifade ediyorlar.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün, resim alanında başarılarıyla tanınan ve bu konuda gelecek vadeden bu öğrencilere daha iyi imkanlar sunmasını veliler temenni ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com