Ödülü Göksel'e kaptıran Demet Akalın isyan etti!

Ödülü Göksel'e kaptıran Demet Akalın isyan etti!
Demet Akalın, Türkiye Müzik Ödülleri Töreni’nde en iyi kadın şarkıcı seçilen Göksel’i kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Türkiye Müzik Ödülleri gecesinde en iyi kadın şarkıcı ödülünü Göksel’e kaptırınca “Ödül benim hakkımdı” diyen Demet Akalın, geri adım atmıyor. Akalın, önceki gün katıldığı 12. Altın Objektif Ödül Töreni’nde de Göksel’i hedef alan sert açıklamalarda bulundu. “Sitem değil gerçeklerdi, dört ödül de benim hakkımdı. Ben en çok çalışan sanatçıyım. Geçmişte Sıla ve Hande’nin hakkının yendiği zamanlar oldu, ama Göksel’in değil, hiç kusura bakmayın. En iyi klip de bizim olmalıydı. Doğruları söyleyince sevimsiz olunsa da ben doğruları söylemekten yanayım.”

Akalın, yılın kadın şarkıcısı ödülünü Göksel’e kaptırmasına Twitter mesajıyla gönderme yapan Alişan ile eşi Okan Kurt’un yaşadığı gerilim için “Onlar Okan’la alakalı sorular. Benim o geceye dair tek bir twit’im yok. Kocamla problemi varsa teke tek halletsin” dedi.

Alişan'ın o tweeti kavga çıkarıyordu! Sortie'de şok!

Kurt ise Alişan ile yaşadığı twit savaşı ve tehditleşme ile ilgili şunları söyledi: “Kavga olayı falan yok. Ama dava açacaksa savcılıklar orada. Biz gerginliğin farkında bile değildik. Eğlendik, sonra evimize geçtik. Zaten Twitter hesabım da yok. Ufak çocuklar atmış olabilir. Ben kimseyi bir yere çağırmadım, tehdit etmedim. Onlar arayıp çorbacıya davet ettiler, biz gitmedik. Sonra ‘Yarın gelip görüşeğiz’ dediler, şimdi gelmiyorlarmış. Kimse kimseden korkmaz, herkes babasının oğlu...” (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com