"Ödün vermeden ülkeyi yöneteceğim"

"Ödün vermeden ülkeyi yöneteceğim"
Kılıçdaroğlu, "Sizin desteğinizle, iradenizle başbakanlık koltuğuna oturacağım ve adam gibi bu ülkeyi yöneteceğim. Kimseye ödün vermeden ülkeyi yöneteceğim" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Korkuteli ilçesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'de kul hakkı yemeden hizmet etmeyi, işsizlikle mücadele etmeyi göstermek istediklerini belirterek, ''Sizin desteğinizle, iradenizle başbakanlık koltuğuna oturacağım ve adam gibi bu ülkeyi yöneteceğim. Kimseye ödün vermeden ülkeyi yöneteceğim. Mazlumun yanında olacağım. Zalime karşı duracağım. Ülkenin onurunu her yerde koruyacağım'' diye konuştu.
 
Başlarının dik olacağını, kimsenin kendilerinden ödün istemeyeceğini, cesaret bile edemeyeceğini kaydeden Kılıçdaroğlu, ''CHP Genel Başkanı hakkında 'ya bu adamı kullanın, deliğe süpürün' diyemeyecek. Çünkü biz Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Çünkü biz ülkenin taşında, toprağında hakkı olan partiyiz. Çünkü biz 7 düvele karşı mücadele edip, şanlı bayrağımızı göklere diken bir partiyiz'' diye konuştu.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mardin'de yaptığı konuşmaya değinen Kılıçdaroğlu, ''Ayağının altına aldığın bu milliyetçilik bu ülkenin yurtseverliği midir, bu ülkenin vatandaşının milli duyguları mıdır? Sen kim oluyorsun da bu milletin milli duygularıyla oynuyorsun'' dedi.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com