Odunpazarı ilçesinde bulunan atlıhan çarşısı dünyaya üç

Odunpazarı ilçesinde bulunan atlıhan çarşısı dünyaya üç
Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde bulunan Atlıhan El Sanatları Çarşısı 3 boyutlu olarak www.odunpazari.bel.tr adresli internet sitesinden gezilebilecek.

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde bulunan Atlıhan El Sanatları Çarşısı 3 boyutlu olarak www.odunpazari.bel.tr adresli internet sitesinden gezilebilecek. Odunpazarı Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada Odunpazarı Evleri Yaşatma Projesi kapsamında yeniden hayat bulan ve tarihi Odunpazarı Bölgesinin en önemli değerlerinden biri olan Atlıhan El Sanatları Çarşısı'nın panoramik fotoğraf teknolojisi ile internet ortamına taşındığı kaydedildi.
Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, panoramik fotoğraf teknolojisi ile internet ortamına taşınan Atlıhan El Sanatları Çarşısı' nın, çalışma süresince 300'e yakın panoramik fotoğrafının çekildiğini ve çekilen panoramaların özel tekniklerle birleştirerek Atlıhan El Sanatları Çarşısı' nın şu anda bir çok farklı noktadan internet kullanıcılarının erişimine açıldığını bildirdi.
Ziyaretçilerin, “www.odunpazari.bel.tr” web adresi üzerinden Atlıhan El Sanatları Çarşısı'nı hem gece hem de gündüz gezebileceklerini ifade eden Başkan Sakallı, sayısal kroki yönlendirmeleriyle Atlıhan'ın içerisinde yer alan dükkanlarında 3 boyutlu olarak gezilebileceğini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com