''Öfke kontrolü'' semineri

''Öfke kontrolü'' semineri
Eğitim Uzmanı Dr. Kurtuluş Arslan, Kütahya Emniyet Müdürlüğü görevlilerine ''Öfke Kontrolü'' konusunda seminer verecek.

Eğitim Uzmanı Dr. Kurtuluş Arslan, Kütahya Emniyet Müdürlüğü görevlilerine ''Öfke Kontrolü'' konusunda seminer verecek.
Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Dr. Arslan'ın öfke kontrolünün yöntemlerini anlatacağı seminer, 15- 16 Mart tarihlerinde 09.00- 16.30 saatleri arasında Polisevinde gerçekleştirilecek.
Malatya'da 1972 yılında doğan, ilk ve orta öğrenimini bu ilde tamamlayan Dr. Arslan, 1997'de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesinden mezun oldu. Dr. Arslan, 1997- 2003 arasında Eti Maden İşletmelerinin Eskişehir Kırka'daki bor madenlerinde ve 2003- 2006 arasında özel sektörde iş yeri hekimi olarak görev yaptı. 2004'ten itibaren kişisel gelişimle ilgilenmeye başlayan Dr. Arslan, birçok eğitim seminerine katıldı.
Emniyet Genel Müdürlüğünde (EGM) 2006'da hekim olarak çalışmaya başlayan Dr. Arslan, 2007'de Ankara Emniyet Müdürlüğünde emniyet personeline NLP ile öfke kontrolü konulu eğitimlere başladı. 2008'den itibaren EGM Sağlık İşleri Daire Başkanlığında öfke yönetimi grup eğitimleri veren Dr. Arslan, 2009'da Polis Akademisi Başkanlığına atandı. Dr. Arslan burada hekimlik görevi yanında Güvenlik Bilimleri Fakültesinde 3. ve 4. sınıflara öfke yönetimi dersleri veriyor.
Ankara Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet başta olmak üzere diğer emniyet birimlerine öfke yönetimi konusunda eğitimlerini sürdüren Dr. Arslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim Araştırma Merkezinde 2007'den bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimci olarak çalışıyor. Üç çocuk babası Dr. Arslan, ''trafik kazalarında acil müdahale'' ve ''kolluğun mesleki sağlık ve güvenliği'' konulu projeli çalışmalarının yanı sıra Mağdur Destek ve Eğitim Derneğinde yönetici olarak görev yapıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com