Oğlu için öyle bir şey yaptı ki…

Oğlu için öyle bir şey yaptı ki…
Oğlunun parmağını kopararak yutan köpeği öldürüp karnını yararak parmağı çıkardı.

ABD’nin Florida eyaletine bağlı Bradenton kentinde bir baba, oğlunun bir parmağını kopararak yutan köpeği öldürüp karnını yararak midesinden kopan parmağı çıkarttıktan sonra hastaneye yetiştirdi.
 
Miami Herald’ın haberine göre, 11 yaşındaki Fernando Brignoni, malamut-kurt kırması köpekleriyle oynarken Sassy adlı köpek bir anda Fernando’nun elini ağzına alarak ısırdı.
 
Fernando’nun 13 yaşındaki ağabeyi Luis, köpeği sopayla dürterek kardeşinin elini bıraktırmayı başarmasına karşın, serçe parmağının koptuğunu gördü. Luis’in bağırmasıyla olay yerine gelen 41 yaşındaki baba Luis Sr. koşarak tabancasını aldıktan sonra geri döndüp çok sevdikleri köpeği vurdu.
 
Baba Luis Sr. Daha sonra bıçakla köpeğin karnını açarak midesinde oğlunun parmağını aramaya başladı.
 
Olay yerine gelen sağlık yetkililerinin de yardımıyla parmağı bulan baba, kopan organı oğlunun peşinden helikopterle hastaneye gönderdi.
 
Ancak doktorlar kopan serçe parmağın sinirlerinin aşırı zarar görmesi nedeniyle yerine dikilmesinin imkansız olduğuna karar verince, Fernando’nun kopan parmağının yeri kolun ön kısmından alınan bir deriyle kapatıldı.
 
Hayal kırıklığına uğrayan baba, oğlu için ailenin bir parçası olan köpeklerini öldürmek zorunda kaldığı için çok üzgün olduğunu söyledi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com