'Oğlum bak git'e ev verdiler, beğenmedi!

'Oğlum bak git'e ev verdiler, beğenmedi!
'Oğlum bak git' videosundaki temizlik işçisi filmin yapımcısına dava açtı.

 ‘Oğlum Bak Git’ videosunun kahramanı temizlik işçisi, videonun ismini çektiği filme koyan yapımcıya savaş açtı ve kendine avukat tuttu.

Sokak kavgasından komedi filmi çıktı
Kocaeli'nin Gölcük İlçe Belediyesi’nin taşeron firmasında temizlik işçisi olarak çalışan Selçuk Kahraman’ın kendisini elindeki kemerle taciz eden bir çocuk arasındaki “Oğlum bak git” diye başlayan diyalog ve süpürgeli kavga, bir anda Youtube’da fenomen haline gelmiş ve izlenme rekorları kırmıştı. Bunun üzerine kolları sıvayan film yapımcısı Ercan Narinç, hikayeyi, başrolünü Yavuz Seçkin’e emanet ettiği filmle beyazperdeye aktarmıştı.

Filmin çekimleri devam ederken ilginç bir gelişme yaşandı. Temizlik işçisi Selçuk Kahraman, yapımcı Narinç’e “Oğlum Bak Git” sloganının kendisine ait olduğunu iddia ederek telif istedi. Ünlü yapımcı, telif olarak Kahraman’a bir ev vaadinde bulundu. Ancak, kendisine avukat tutan Kahraman, kendisine verilen evi yetersiz bularak hakkını arayacağını söyledi.

Youtube’dan sinemaya
Gölcüklü taşeron temizlik işçisinin liseli gençle yaşadığı anekdot sanal alemde aylarca seyredilmiş, aralarında Yavuz Bingöl gibi ünlü oyuncuların da bulunduğu birçok kişi tarafından kurgu parodileri çekilmişti. Bu arada filmin vizyona girip giremeyeceği meselesi de meçhul.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com