Oğlunu ve gelinini öldürüp polise teslim oldu

Oğlunu ve gelinini öldürüp polise teslim oldu
Ataşehir'de bir kadın oğlunu ve gelinini başlarından silahla vurduktan sonra 155 polis imdat hattını arayıp polis ekiplerine teslim oldu.

Kayışdağ Mahallesi Mesire sokak 1 numarada meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti; saat 19.30 sıralarında Leyla Ertuğrul (52) 155 polis imdat hattını arayarak, oğlu ile diğer oğlunun eşini silahla vurduğunu söyledi.

İhbarı alan polis ekipleri hemen kadının söylediği adrese gitti. Leyla Ertuğrul ihbarda oğlu ve gelinini silahla vurduğunu kendisinin de Kayışdağ yolu üzerinde olduğunu söyledi.

Ekiplerden bazıları kadının söylediği Mesire Sokak 1 numaralı adrese giderken bir ekip de kadının bulunduğu Kayışdağı yoluna gitti.

Leyla Ertuğrul belirttiği adreste Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından gözaltına alınarak İçerenköy Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.

Mesire Sokaktaki eve giden diğer polislerde üç katlı binanın son katındaki daireye girdiklerinde salonda kanlar içinde olan bir erkek ve balkonda kanlar içinde yatan kadını gördü.

Polis hemen sağlık ekiplerine haber verirken binanın girişini emniyet şeridi çekerek giriş çıkışlara kapattı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri daireye girdiklerinde, salondaki kanepede yatan erkeğin hayatını kaybettiğini tespit etti.

Balkonda ağır yaralı bir şekilde yatan kadında yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yapılan incelemede gözaltına alınan Leyla Ertuğrul'un polise yaptığı ihbarda söylediği gibi hayatını kaybedenlerin oğlu Bahattin Ertuğrul (31) ve Leyla Ertuğrul'un büyük oğlu Onur Ertuğrul'un eşi Neslihan Ertuğrul(29) olduğu tespit edildi.

ANNE VE DİĞER OĞLU GÖZALTINDA

Polisin evde incelemesinin devam ettiği sırada Ertuğrul ailesinin yakınları ne olup bittiğini anlamak için çaba sarfettiyse de uzun süre bilgi alamadı.

Polisin incelemesi sırasında Leyla Ertuğrul'un eşi de ölen oğlunun iki çocuğuyla birlikte sokakta neler olup bittiğini anlamaya çalıştı. Olay yeri inceleme ekipleri çifte cinayetin işlendiği dairede kapsamlı bir çalışma yaparken, Bahattin Ertuğrul'un odada, Neslihan Ertuğrul'unda balkonda başlarına isabet eden birer kurşunla hayatını kaybettiği tespit edildi.

Polis cinayeti çözmek için geniş çaplı bir soruşturma başlatırken, Neslihan Ertuğrul'un eşi Onur Ertuğrul'da gözaltına alındı. Gözaltına alınan anne ve oğlu sorgulanmak üzere Cinayet Büro Amirliğine götürüldü.

Polise kendini ihbar eden Leyla Ertuğrul'un olayda kullandığı silahın ruhsatsız olduğu öğrenilirken aynı sokakta oturan vatandaşlardan birisi, "İki el silah sesi duyduk ne olduğunu bilmiyoruz" diye konuştu.

Herkesin kanını donduran cinayetin ardından Neslihan Ertuğrul ve Bahattin Ertuğrul'un cesetleri Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com