Oğlunun sözlüsüne taciz iddiası!

Oğlunun sözlüsüne taciz iddiası!
Oğlunun sözlüsüne tacizle yargılanan zanlı suçlamaları kabul etmedi.
Kayseri'de oğlu ile sözlediği 14 yaşındaki Ş.D.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 45 yaşındaki Suat U.'nun, 8 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.
 
Kayseri 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya tutuklu olarak getirilen Suat U. hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Suat Ulu, 'Ş.D. bir süre önce oğlumla evlenmek için sözlenmişti. Ş.D. ailesinin baskısıyla oğlumdan ayrılmak istiyordu. Kendisini ikna edip konuşmak için Hisarcık Mahallesi’ne götürdüm. Ş.D.'ye asla cinsel istismarda bulunmadım" dedi.
 
Şikayetçi Ş.D. ise, ifadesinde konuşmak için otomobiline bindiği Suat U.’nun kendisini Hisarcık Mahallesi'nde boş bir araziye götürerek cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Ş.D., "Suat U., benimle bir süre konuştuktan sonra otomobilin içerisinde bana cinsel istismarda bulundu. Davacıyım, cezalandırılmasını istiyorum" dedi.
 
Mahkeme heyeti, bazı tanıkların dinlenmesi ve güvenlik kamerası görüntü kayıtlarının incelenmesi için davayı ertelendi. Duruşmadan sonra cinsel istismara uğradığını iddia eden Ş.D. ve yakınlarıyla sanık Suat Ulu'nun yakınları arasında adliye önünde tartışma çıktı. Polis tarafları uyarıp tartışmanın büyümesini önledi.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com