Öğrenci servislerinden çıkanlara bak!

Öğrenci servislerinden çıkanlara bak!
Adana’da servislerin öğrencileri almak için beklediği sırada yapılan denetimlerde, bütün araçların yönetmeliklere uygun olduğu belirlendi. Asayiş ekiplerinin arama yaptığı araçların 17’sinde ise sopa bulundurulması dikkat çekti.

Toplu taşıma araçlarında da uygulamalar yapan Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ekipleri, öğrenci servislerini de mercek altına aldı. Öğrencilerin güvenli seyahat etmesini sağlamak amacıyla, her gün trafik ekipleri tarafından denetlenen servisler, bu defa da asayiş yönünden incelemeye alındı. Servisler yolcu koltuklarının altına, kapı ve torpidolarına kadar arandı.

Halktan gelen istek ve şikayetlerin kendilerine yön vereceğini dile getiren polis yetkilileri, 101 aracın incelendiği uygulamada, aranan bir kişinin yakalandığını, 17 de sopa ele geçirildiğini söyledi. Ekiplerin denetimlerinin aralıklarla sürdürüleceği kaydedildi.

Ekipleri karşılarında gören servis sürücüleri, "Adana’da polisin bu tip uygulamaları bizim için iyi oluyor. Kanunsuz hareket edenler kendine çekidüzen verir. Uygunsuz hareket edenler en ağır şekilde cezalandırılsın. Uygulamayı her zaman yapsınlar" diyerek, polisin uygulamasını destekledi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com