"Öğrenci tartaklayanı ben de tartaklarım"

"Öğrenci tartaklayanı ben de tartaklarım"
Habertürk ekranlarında Türkiye'nin Nabzı programına konuk olan Mümtaz'er Türköne ve Ümit Özdağ, 'Andımız' tartışmasında karşı karşıya geldi.

Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde Türkiye gündeminin değerlendirildiği programa Ümit Özdağ'ın 'Okul müdürünü döverim!' çıkışı damgasını vurdu.

Habertürk'te gerçekleşen tartışmaya Zaman Gazetesi yazarı Prof. Dr. Mümtaz'er Türköne, Prof. Dr. Ümit Özdağ, Uluç Gürkan ve Orhan Miroğlu katıldı.

Başbakan Erdoğan'ın 'Öğrenci evleri denetlensin!' açıklamasının masaya yatırıldığı Türkiye'nin Nabzı'nda, Erdoğan'ın açıklamalarını sosyal politika olarak değerlendiren ve konut dokunulmazlığının yasal güvence altında olduğunu söyleyen Türköne, yapılacak herhangi bir yasal düzenlemenin ise anayasaya aykırı olacağını ifade etti.

Ümit Özdağ ise, Hükümet'in uygulamalarının yaşam tarzına müdahale olduğunu söylerken, Andımız'ın kaldırılmasıyla ilgili de sert bir çıkışta bulundu.  

Özdağ, Andımız'ı okuyan öğrencilerin bir okul müdürü tarafından tartaklandığını iddia ettikten sonra, "Eğer ben öğrencileri tartamlayan bir okul müdürü görürsem, açık söylüyorum ben de tartaklarım." diye konuştu.
(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com