Öğrenciler Hünerlerini Sergilediler

Öğrenciler Hünerlerini Sergilediler
Kütahya'da tüm okulların katıldığı Bilim Şenliği Fuarı açıldı.

Kütahya'da tüm okulların katıldığı Bilim Şenliği Fuarı açıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya tarafından açılış kurdelesi kesilirken, Anadolu Öğretmen Lisesi ekibi folklor gösterisi sundu. Daha sonra gün boyunca bazı ilköğretim ve anaokulu öğrencileri çeşitli gösteriler yaptı.Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu üzerini baştan sona donatan öğrencileri veliler yalnız bırakmadı.
İl düzeyinde ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirilen (Bu Benim Eserim, TÜBİTAK, Ortaöğretim Projesi, Mesleki ve Teknik Eğitim Okul/Kurumlar arası Proje Tabanlı Beceri yarışmaları vb.) çalışmaların yer aldığı Geleneksel 2. Bilim ve Sanat Şenliği dün Sevgi Yolu'nda gerçekleştirildi. Çok sayıda okulun yer aldığı şenliklerde katılan okullar birbirinden ilginç maket eserlerini sergilediler. Katılan her okul kendi okulunu tanıtmak veya yaptığı ilginç icatlarını halka göstermek için Sevgi Yolu'nda Bilim ve Sanat Şenliği adı altında stand açtılar.
Kütahya İl düzeyinde ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirilen (Bu Benim Eserim, TÜBİTAK, Ortaöğretim Projesi, Mesleki ve Teknik Eğitim Okul/Kurumlar arası Proje Tabanlı Beceri yarışmaları vb.) çalışmaların yer aldığı Geleneksel 2. Bilim ve Sanat Şenliği bugün dün 15,00 ile 20.00 arasında Cumhuriyet Caddesi Sevgi Yolu'nda yapıldı
Şenliğe Anaokulları, İlköğretim Okulları, Ortaöğretim ve Yaygın Eğitim Kurumlarının tamamına yakını katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com