Öğrencilerden Başkan Torun'a teşekkür ziyareti

Öğrencilerden Başkan Torun'a teşekkür ziyareti
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu öğrencileri İstanbul Gedik Vakıf Meslek Yüksekokuluna e müze projesi çerçevesinde yapılan ziyarette, ulaşım sponsoru olan Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun'a teşekkür ziyaretinde bulund

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu öğrencileri İstanbul Gedik Vakıf Meslek Yüksekokuluna e müze projesi çerçevesinde yapılan ziyarette, ulaşım sponsoru olan Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun'a teşekkür ziyaretinde bulundular.
Öğretim görevlisi Adem Karakaş öncülüğünde Belediye Başkanı Ahmet Torun'u ziyaret eden Pazarlar Meslek Yüksekokulu Pazarlama bölümü öğrencileri, “ e-müze projesi kapsamında İstanbul Gedik Vakıf Meslek Yüksekokuluna gitmemizde bizlere yardımcı olan Pazarlar Belediye Başkanına ve belediye personeline teşekkür ederiz. Pazarlar Belediyesi Meslek Yüksekokulumuza her konuda desteklerini sürdürüyor. İyi ki varsın Pazarlar Belediyesi” diye konuştular.
Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun ise, “Pazarlar Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizin bizleri ziyaret etmeleri bizleri son derece memnun etti. Belediye olarak Meslek Yüksekokulumuza her zaman destek vermekteyiz. E müze projesi için Gedik Vakıf Meslek Yüksekokuluna yapılacak ziyaret için belediye olarak ulaşımını sağladık. Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından Türkiye'de ilk kez hayata geçirilecek olan e-müze projesinin hayata geçirilmesinde bizlerinde katkısının olmasını istedik. Meslek Yüksekokulumuza desteklerimiz devam edecektir” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com