Öğrencilerden örnek davranış

Öğrencilerden örnek davranış
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, Mustafa Necib Alayeli (MNA) Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Yenigüney Köyü İlkokulu öğrencilerine oyuncak, giyim, kırtasiye malzemesi ve kitap hediye edildi.

 Kütahya'nın Gediz ilçesinde, Mustafa Necib Alayeli (MNA) Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Yenigüney Köyü İlkokulu öğrencilerine oyuncak, giyim, kırtasiye malzemesi ve kitap hediye edildi. 

Mustafa Necib Alayeli Anadolu Lisesi öğrencileri, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nisan Ayı Değerler Eğitimi Yardımlaşma ve İşbirliği değeri kapsamında kendi aralarında topladıkları oyuncak, giyim, kırtasiye malzemeleri ve kitapları Yenigüney Köyü İlkokulu öğrencilerine hediye etti.

Mustafa Necib Alayeli Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kale, "Yardımlaşma ve işbirliği değeri kapsamında ne yapabileceğimizi düşünürken ihtiyacı olan ilkokul öğrencilerine kitap, kırtasiye gibi hediyelerle öğrencilerimize katkıda bulunmak, onlarla sevgi köprüleri kurmak istedik. Okulumuz Sosyal Yardımlaşma Kulübü Rehber Öğretmeni Beyhan Mumcu ve kulüp öğrencileri ile birlikte bir çalışma başlatıldı. Öğrencilerimiz kendi aralarında kitap, kırtasiye ve giyecek malzemeleri temin ettiler. Buna ilave olarak Mustafa Necib Alayeli Çağdaş Eğitim Vakfı kurucusu Sayın Rose Maria Carla Alayeli Hanımefendinin katılarıyla oluşturulan yardım paketleri öğrencilerimiz tarafından Yenigüney Köyü İlkokulu öğrencilerine dağıtıldı. Dağıtım sırasında İlkokul çocuklarının gözlerindeki ışıltı ve sevgi öğrencilerimizi çok mutlu etti. Bu güzel dayanışma programı ile kendi öğrencilerimiz de yardımlaşma ve işbirliği değerini bizzat uygulayarak yaşamış oldular. Bizi biz yapan manevi değerlerimizin unutulmaması ve gençlerimiz arasında yaşatılması adına gerçekleştirdiğimiz bu etkinliği okulumuz ve öğrencilerimiz için önemli görüyorum. Maddi ve manevi katkılarıyla her zaman yanımızda olan Mustafa Necib Alayeli Çağdaş Eğitim Vakfı kurucusu Sayın Rose Maria Carla Alayeli Hanımefendiye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com