Öğrencilerden Yerli Malı Haftası Kutlaması

Öğrencilerden Yerli Malı Haftası Kutlaması
Malatya'da öğrenciler, veli ve öğretmenleriyle birlikte Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası'nı (Yerli Malı Haftası) kutlayıp, yerli malı kullanmanın önemini yaşayarak öğrendi

Malatya'da öğrenciler, veli ve öğretmenleriyle birlikte Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası'nı (Yerli Malı Haftası) kutlayıp, yerli malı kullanmanın önemini yaşayarak öğrendi.
Malatya Özel İbrahim Yücel Okulu tarafından yapılan açıklamada, “Minik öğrencilerimiz velileri ve öğretmenleriyle Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası'nı coşkuyla kutladı. Miniklerimize yerli tüketiminin önemini, tutumlu olmanın gerekliliğini kavratmak amacıyla yaptığımız etkinlik, şiir ve müzik dinletisiyle sona erdi" denildi.
Bu arada, Özel İbrahim Yücel Okulu Kurucu Müdürü Rıfat Yücel ise, okul olarak, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere ağırlık verdiklerini ifade edip; Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası'nı kutladı. Yücel, öğrencilere tutumlu olmayı ve yerli malı kullanmayı, yerli malı ürünleri ikram ederek yaşatmak istediklerini bildirdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com