Öğrencilere yeni yıl eğlencesi

Öğrencilere yeni yıl eğlencesi
Uşak Valisi Özdemir Çakacak'ın eşi Kevser Çakacak, Banaz Şehit Sadık Boz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerine yönelik yılbaşı eğlencesi düzenledi.

Uşak Valisi Özdemir Çakacak'ın eşi Kevser Çakacak, Banaz Şehit Sadık Boz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerine yönelik yılbaşı eğlencesi düzenledi.
Banaz Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilen yılbaşı programında Vali Çakacak'ın eşi Kevser Çakacak, öğrencilerle birlikte yılbaşı pastası kesti. Banaz Kaymakamı Mustafa Asım Alkan'ın eşi Sevim Alkan'ın ev sahipliğindeki programa Kevser Çakacak'ın yanı sıra ilçe kaymakamlarının eşleri ve vali yardımcılarının eşleri de katıldı. Yaklaşık 200 öğrencinin katıldığı yılbaşı programında yöresel halkoyunları gösterisi, türkü dinletisi, yılbaşı pastası ve öğle yemeği verildi. Öğrenciler yaklaşık iki saat süren etkinlikte gönüllerince eğlendi.
Vali Özdemir Çakacak'ın eşi Kevser Çakacak yaptığı konuşmada, etkinliği öğrencilere moral vermek ve yeni yıl heyecanı yaşatmak amacıyla düzenlediklerini söyledi. Kevser Çakacak şunları söyledi; “Öğrencilerimize moral ve motivasyon katarak yorgunluklarından uzaklaşarak yeni bir yıla yeni heyecanla yeni umutlarla girmelerini sağlamak amacıyla bu etkinliği düzenledik. Öğrencilerimizin bu günü hoş bir anı olarak hatırlamasını arzu ettik.Sevgili öğrenciler; hepinizin çok başarılı, çalışkan gençler olduğunu biliyoruz.Sizler bizim geleceğimiz ve yarınlarımızsınız. Ülkemizin aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşması için sizin göreviniz çok çalışıp başarılı olmaktır. Sizler güçlü bir ülkenin evlatlarısınız. Bu ülke sizlerin omuzlarında daha da büyüyecektir. Bu bilinçle ülkenize bayrağınıza ve ailenize sahip çıkın. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com