Öğrencilerini cinsel ilişkiye girerken fotoğrafladı!

Öğrencilerini cinsel ilişkiye girerken fotoğrafladı!
İngiltere'de iki öğrencisinin cinsel ilişkiye girmesini izleyen 48 yaşındaki öğretmen, mahkeme tarafından suçlu bulundu.

İngiltere'nin Halifax kentinde yaşanan olay, William Drury isimli öğretmenin iki öğrencisini arabasıyla evlerine bırakması sırasında yaşandı.16 yaşındaki kız öğrenci ile 17 yaşındaki erkek öğrenci, Drury'nin arabasının arka koltuğunda sevişmeye başladı.

Bunun üzerinde iki çocuk babası evli öğretmen, arabasını ıssız bir yere çekerek gençlerin cinsel ilişkiye girmelerine müsaade etti ve fotoğraflarını çekti.

Leeds mahkemesinde dün görülen davada verilen ifadelerden, öğretmenin ayrıca 16 yaşındaki kız öğrencisine ilanı aşk ettiği, öğrenciyi öptüğü ve üstsüz fotoğraflarını çektiği anlaşıldı.

48 yaşındaki Drury, fotoğraflarını öğretmenin bilgisayarında gören öğrencilerin polise şikayette bulunması sonrasında tutuklanmıştı.

Söz konusu bilgisayarı inceleyen polis başka öğrencilerin fotoğraflarını da buldu.

Fotoğraflardan birinde bikiniyle güneşlenen bir kız öğrenci ile iç çamaşırıyla poz veren 15 yaşında bir kız öğrencinin bulunduğu öğrenildi.

48 yaşındaki öğretmen, çocuk yaştakilerin cinsel faaliyete girmesine sebep olmak ve onları teşvik etmek suçlarından hüküm giydi.

Cezası bir sonraki oturumda kesinleşecek öğretmenin, hapse mahkum edilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

BBC Türkçe

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com