Öğrencisiyle Otomobilde Yakalanan Öğretmen Konuştu!

Öğrencisiyle Otomobilde Yakalanan Öğretmen Konuştu!
Bursa'da otomobilin içinde öğrencisiyle basılan beden öğretmeni S.T. kendini savundu...

Bursa'da bir otomobilde kız öğrencisi 17 yaşındaki S.T. ile uygunsuz durumda yakalandığı öne sürülen beden eğitimi öğretmeni 32 yaşındaki F.M., "Bir şey yapmıyorduk. Sadece öğrencime araba kullanmasını öğretmek istiyordum. O yüzden kucağıma oturttum" iddiasında bulundu.

Merkez Osmangazi İlçesi Uludağ yolunda cumartesi akşamı devriye gezen polis ekipleri park edilen bir otomobilde genç kız ve bir erkek bulunduğunu fark etti. Polis ekibinin bir süre izlediği hareket eden araçta kızın sürücünün kucağında oturduğunu görünce otomobili durdurup kimlik sorgulaması yaptı. Merkez Osmangazi İlçesi'ndeki bir lisede beden eğitimi öğretmeni F.M.'nin kucağındaki kızın öğrencisi S.T. olduğu belirlendi.

"ARABA KULLANMAYI ÖĞRETİYORDUM"
İfadesinde, "Biz bir şey yapmıyorduk sadece öğrencime araba kullanmasını öğretiyordum" diyen F.M., Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'ne götürüldü. Polis, öğretmeniyle aralarında bir şey olmadığını sadece birlikte biraz dertleşmek için ve araba kullanmak için dağ yoluna geldiklerini söyleyen S.T.'nin ailesine bilgi verdi. Ailenin, öğretmen ile ailece tanıştıklarını belirtmesi üzerine gözaltında tutulan beden eğitimi öğretmeni ifadesinin ardından savcının talimatıyla serbest bırakıldı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com