Öğretmen, 14 yaşındaki kız öğrenciyi yine kaçırdı!

Öğretmen, 14 yaşındaki kız öğrenciyi yine kaçırdı!
Sakarya'da 3 ay önce, 14 yaşındaki kız öğrenciyi kaçırdığı iddiasıyla hakkında soruşturma açılan Söğütlü İlçesi Akarca Türk- Fransız Kardeşlik İlköğretim Okulu Teknoloji dersi öğretmeni Mesut Temizkan, il dışına tayin edildiği gün aynı öğrenciyi tedavi iç

Adapazarı'nda bir lisede öğrenim gören A.A., 3 ay önce öğretmen Mesut Temizkan'la kaçtı. Ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınan öğretmen Temizkan, kızın 'kendi isteğimle kaçtım' demesi üzerine serbest bırakıldı. Ancak Milli Eğitim Müdürlüğü'nce hakkında soruşturma başlatıldı. A.A. da ailesi tarafından okuldan alındı.

Soruşturma sonunda öğretmen Mesut Temizkan il dışına tayin edildi.

HASTANEDE ORTADAN KAYBOLDU

A.A., 2 gün önce ailesi tarafından tedavi için getirildiği Adapazarı Toyota Sa İlkyardım ve Travmatoloji Hastanesi'nde ortadan kayboldu. Aile durumu jandarmaya bildirince, hastanedeki kamera kayıtları incelendi. A.A.'nın tedavi için geldiği hastanenin bahçesinde, daha önce kendisini kaçıran öğretmen Mesut Temizkan ile buluştuğu tesbit edildi.

A.A.'nın ailesi, kızlarının yine Mesut Temizkan'la kaçtığını öğrenince sinir krizleri geçirirken, jandarma öğretmen ve kızı bulmak için çalışma başlattı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com