Öğretmen Erotik Kitap Yazarı Çıktı!

Öğretmen Erotik Kitap Yazarı Çıktı!
ABD'de bir İngilizce öğretmeninin erotik roman yazarı olduğu ortaya çıktı. Olay ortaya çıkınca öğretmen facebook'a “Dünya geri zekâlılarla dolu” yazdı...

ABD'de bir grup ilkokul velisi, çocuklarının İngilizce öğretmeninin müstehcen ve erotik roman yazarı olduğunu ortaya çıkardı. Pennsylvania eyaletindeki Midd West İlkokulu'nda ortaya çıkan olay üzerine veliler eğitim müdürlüğüne başvurarak şikâyette bulundu. 25 yıldan beri İngilizce öğretmenliği yapan Judy Buranich adlı öğretmenin, kitaplarını Judy Mays ismiyle yazdığı belirlendi. Olayla ilgili soruşturma talebinde bulunan veliler ve öğrenciler, Judy'dan ya öğretmenliği ya da yazarlığı bırakmasını istediler.

Öğretmenin izini süren süren veliler Judy Mays'ın 'A Breath of Heat', 'Undercover Heat' ve 'Rednecks N' adlı müstehcen ve erotik romanları yazdığını ortaya çıkardı. Öğrencilerin 18 yaşın altında olduğuna dikkat çeken veliler, Judy'nin yazdığı kitapların yetişkin kitabı olduğunu ifade ettiler. Veliler, Judy'nin ya öğretmenliği ya da yazarlığı seçmesi gerektiğini söylediler, Konuyu görüşmeye yanaşmayan öğretmen ise facebook profilinde “Dünya geri zekâlılarla dolu” diye mesaj yazdı.

Milliyet

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com