Öğretmen'e vitamin desteği

Öğretmen'e vitamin desteği
Türk Telekom grup şirketlerinden Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) işbirliği ile Kütahya Simav'da Vitamin Öğretmen portalını tanıtan toplantı düzenledi.

Türk Telekom grup şirketlerinden Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) işbirliği ile Kütahya Simav'da Vitamin Öğretmen portalını tanıtan toplantı düzenledi. Halil İbrahim Kazcıoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Toplantı Salonundaki toplantıya Simav başta olmak üzere Pazarlar ve Şaphane ilçelerinde görev yapan 220 öğretmen katıldı. Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Eğitim Uzmanı Ulaş Kızıltuğ, Vitamin Öğretmen Portalının öğretmen ve öğrencilerin konuları kolayca anlamaları ve öğrenmelerinde önemli kolaylıklar sağladığını vurguladı.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilişim Teknolojileri Formatörü Güven Akın, Vitamin portalının öğretmen ve öğrenciler açısından iyi bir kaynak teşkil ettiğini bildirdi.
Akın, toplantının il merkezi ve ilçelerde görev yapan öğretmenleri bu hususta bilgilendirmek üzere düzenlediklerini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com