"OHAL değil modern darbe dönemini yaşıyoruz"

"OHAL değil modern darbe dönemini yaşıyoruz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin yaşanan son olaylardan sonra “OHAL dönemi değil modern darbe dönemini yaşıyoruz.” İfadelerini kullandı.

İşte Gürsel Tekin’in çarpıcı açıklamaları:

2 ay önce OHAL dönemine giriyoruz dediğimde bir takım arkadaşların tepisini aldık. Oysa şimdi OHAL değil modern darbe dönemini yaşıyoruz. Paralel yolsuzluk paralel devlet oldu.

Siyasetin kirlendiğini defalarca sizle paylaşmıştık. Sözde milletin iradesini temsil etmesi gereken milletvekilleri bu yolsuzluğun nasıl kapatılacağı için mücadele etmektedir.

Bazı darbeler bir gün içinde yapıldığı için şok etkisi yaratır. Bazı darbeler var ki zamanla yapıldığı için onu fark edemezsiniz. Televizyonların gazetelerin haber sitelerinin nasıl dizayn edildiğini görüyorsunuz. Adına demokratikleşme paketi dedikleri AKP'lileştirme paketi bir gece operasyonuyla geçti.

Başbakan sıkılmadan yalan söylüyor.

Türkiye çok zor durumda. Türkiye'nin çıkarlarının tamamının askıya alındığı sadece iktidar temsilcilerinin güvenceye alındığı düzenlemeler görüyoruz. Ben sayın cumhurbaşkanını da göreve çağırıyorum. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com