Okan Bayülgen Özür Diledi!

Okan Bayülgen Özür Diledi!
Okan Bayülgen dün gece yayınlanan programında Karabük'lü yıldız Emenike'den ve bütün Karabük'lülerden özür diledi.

 
Bayülgen'in Emenike'ye mektubundan kısa kısa

Sizi tanımıyorum mülteci olmak ayıp ve ya aşağılık değildir.Ülkemde siyahi renkte ya da Afrika kökenli olmakta bir sorun yoktur. Bu ülke de hiç kimse bilerek ya da bilmeyerek ırkçı yaklaşımda bulunamaz. Sizi mülteci sözüyle aşağılayamaz. Türkiye'de böyle niyet yok, olamaz.

Karabüklülerin bana getirdiği eleştiriler başım üstüne. Tabi ki futbolcularını savunacaklardır. Fakat şunu göz önünde bulundursunlar. Benim ülkemde gazeteciler sürekli kavga ederler. Hatta birbirlerine saldırsınlar diye para alanları da var. Bugünlerde seni savunanlar, benim üstüme gelenler bunlardandır. Amaçları seni savunmak değil bana saldırmaktır.

Kötü bir niyetim yoktu. Kuzey Afrika'dan kız sevdim, mültecilik için en çok bağıran bendim. Bu güzel ten rengine adanmış yüzlerce fotoğraf çektim.

Tekrar söylüyorum bugünlerde sizinle ilgili yazan bazı adamlar dostlarınız değil. Onlar öğrenilmiş bir şeyi tekrarlıyorlar. Zor maaş veren sektörde kendilerini ön plana çıkarmaya çalışıyorlar. Siz çok ünlü bir futbolcu olmasaydınız bunlar konuşulur muydu acaba.

Sizden ve Karabük taraftarından bir süre kafanızı bozduğum için özür dilerim. Irkçılık ve mültecilik konusunda özür dilemeyeceğim. Ayrıca bana ırkçı diyenlere özür dileteceğim.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Okan Bayülgen - Medyanın siyahı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com