'Okan Bayülgen zırdeli!'

'Okan Bayülgen zırdeli!'
TV8 ekranlarında Özge Uzun'un sunduğu Erken Baskı programına katılan yılların televizyoncusu Bülend Özveren, kendi programı olan '1 Milyon Kimin?' yarışmasıyla ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Bülend Özveren, konuk olduğu programda, 1 Milyon Kimin? programını eleştirdi.

ÖZVEREN DE YAYIN SÜRELERİNDEN ŞİKAYETÇİ

Televizyon programları ve dizilerle ilgili son zamanlarda da gündemde olan şikayeti, Bülend Özveren de dile getirdi. '3 saatlik yarışma mı olur?' diye Özveren konuyla ilgili şunları söyledi; 

“1 Milyon Kimin? yarışması giderek şova dönüşüyor. Okan Bayülgen zır deli. Mesleğinde en üst seviyede, kendi mesleğinde en üst düzeye varmış bir tip Okan ama yarışmada bana fazla gelmeye başladı. Program bitiminden sonra herkese söyledim. Program nereye gidecek bilmiyorum. Dengeyi tutturmak gerek. Yarışma 3 saat sürer mi ama burası Türkiye. Bazı tuhaflıklar var. Yarışmada Barbaros’u bilmeyen o arkadaş, oraya nasıl geldi bilmiyorum.”

EUROVİSİON YERE Mİ ÇAKILIYOR?

Eurovision şarkı yarışması denince akla gelen isimlerden biri olan Bülend Özveren, TRT için çok kapsamlı bir belgesel hazırlığında olduğunu da söyledi. Özveren yıllarca sunuculuğunu üstlendiği Eurovision yarışması için, “Eurovision yere çakılacak diye korkuyorum. TRT Genel Müdürü Eurovision eleştirileri konusunda haklı.” dedi.

(DSE)
 
Programda ayrıca Bülend Özveren’e 8 soru sorularak yanıtlaması istendi. Özveren sorulan bütün soruları bildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com