Okan Bayülgen'den Acun Ilıcalı itirafı

Okan Bayülgen'den Acun Ilıcalı itirafı
CNN Türk ekranlarında Aykırı Sorular'a konuk olan televizyoncu Okan Bayülgen, TV8'in yeni patronu Acun Ilıcalı ile ilgili ilginç ifadeler kullandı.

Enver Aysever'in "Ünlü bir televizyon yıldızı bir televizyon sahibi oldu, senin de televizyonculuk adına çok emek verdiğini biliyorum, bu doğal bir durum mudur?" sorusuna Okan Bayülgen'den beklenmeyen bir cevap geldi.

"BU DOĞAL BİR DURUM"
 
Acun Ilıcalı'nın TV kanalı satın almasıyla ilgili Okan Bayülgen'in yorumu; "Bu doğal bir durum. Ayrıca da kutluyorum. Harikulade bir iş yapmış. Kazandığı parayı sermaye olarak yayıncılığa yatırıyor." oldu.
 
"ADAMIN YAPTIĞI İŞLERİ HİÇ SEVMİYORUM"
 
Bayülgen, Türk televizyonalrının en çok izlenen programlarının altında imzası bulunan Ilıcalı'nın yaptığı işleri eleştirdi. "Adamın yaptığı işleri hiç sevmiyorum. Adamı seviyorum, yaptığı işleri sevmiyorum. Bana göre başka bir ... yani.. neyse boşver. Herkes iyi olsun."
 
"TELEVİZYON KANALI SAHİBİ OLMAK BİR HALT OLMAYACAK ARTIK"

Okan Bayülgen, Televizyon kanalı sahibi olmanın itibarı kalmadığını ima etti.

"Ama şunu söylemek istiyorum. Herkesin televizyonu olacak merak etme. Bu teknoloji böyle gelişiyor. Sosyal medyayla ilgili, benim de yapmak istediğim bu mesela. Gençlik ve kültür sanat kanalını ben de yapacağım, sen de yapacaksın, herkes yapacak.
Yani televizyon sahibi olmak bir halt olmayacak artık."
(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com