Okan Bayülgen'in yeni adresi neresi oldu?

Okan Bayülgen'in yeni adresi neresi oldu?
Ünlü şovmen son olarak TV8 ekranlarında haftanın dört günü program yapıyordu.

Okan Bayülgen, Sadettin Saran’ın sahibi olduğu Radyo Trafik ile anlaştı. Ünlü şovmen Radyo Trafik’te kitap okuyacak, şov yapacak.

Bayülgen’in kitap okumaları 104.2 Radyo Trafik İstanbul ile birlikte aynı anda Radyo Trafik Ankara’da 100.7 frekansından dinlenebilecek.
 
Okan Bayülgen ilk yayını 29 Nisan’da saat 23.00’da yapacak.Program tanıtımları radyolarda dönmeye başladı.


RADYO TRAFİK’İ NEDEN SEÇTİ?

Okan Bayülgen, Habertürk’ten Esin Övet’e verdiği röportajda Radyo Trafik’i neden seçtiğini ve neler yapacağını açıkladı;
 
“Amacım internet üzerinden ve Türkiye’de sadece lokal bir radyoda yayın yapmak. Aynı internet, twitter, facebook gibi sıcak bir radyo seçtim. Radyo Trafik 104.2’de Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe kitap okuyacağım. 23-24 arası. Ondan sonra Cuma günü radyocu arkadaşlarımı toplayıp bir Cuma günü şovu yapıyorumı. Ankara, Konya, Eskişehir, İzmir gibi şehirlerde üniversitelerde radyo şovu gibi yapıp onları anlaştığım haber kanallarında da yayınlayacağım."

BEYAZ TV YATTI MI?

Okan Bayülgen geçtiğimiz günlerde Beyaz TV Genel Müdürü Osman Gökçek ile biraraya gelmiş, taraflar Bayülgen’in kanalda program yapmaya başlaması konusunda prensipte anlaşmışlardı. Ancak Medyaradar’a ulaşan bilgilere göre Bayülgen’in istediği rakam astronomik bulundu ve bu nedenle resmiyet kazanmadı. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com