Okan ırkçı, faşist ve de korkak!

Okan ırkçı, faşist ve de korkak!
Kütahyalı, Taraf Gazetesi'nden TSK'nın son durumuna kadar bir çok konuda ilginç iddialarda bulundu...

Marketing Türkiye dergisine röportaj veren Rasim Ozan Kütahyalı, Taraf Gazetesi'nden ayrılmasından TSK'daki yapılanmaya kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.

TARAF'A SALDIRAN KARŞISINDA BENİ BULUR
Kütahyalı, ayrıldığı Taraf Gazetesi'yle ilgili, "Taraf gazetesiyle ilgili bir konu olduğunu tarafımdır. Taraf'a saldıran karşısında beni bulur" dedi.

Taraf'tan ayrılışının gazeteye birşey kaybettirmeyeceğini düşünen Rasim Ozan, Sabah grubunun kendisine özgürlükler sunmasından ötürü bu gazeteyi tercih ettiğini dile getirdi.

İşte Rasim Ozan Kütahyalı'nın o açıklamaları
Hürriyet Gazetesi'nin medyanın Amiral Gemisi olarak tanıtılmasına tepki gösteren Kütahyalı, 'Eğer Hürriyet merkez medyanın amiral gemisiyse Taraf Gazetesi de torpidodur.' dedi.

TSK'daki son duruma ilişkin de konuşan Rasim Ozan Kitahyalı, 'Generallerin tutuklanmasını halk destekliyor. TSK içindeki çürükleri pislikleri atıyorTSK'ya dair tüm planları ele verenler kahraman subaylardır. TSK'yı sevmeseydim yalakalık yapardım' şeklinde konuştu.

BAYÜLGEN IRKÇI FAŞİST BİR ZAVİYE ALDI
Rasim Ozan'ın şov dünyasına ilişkin eleştirileri de oldu.

Şovmenlerin zamanında siyasetten korktuğunu dile getiren Kütahyalı, "Yıllar yılı Beyaz ve Okan Bayülgen gibi şovmenler siyasetten korktu ya da Okan Bayülgen gibi ırkçı faşist bir zaviye aldı." dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com