Okan Kurt ile Demet Akalın Venedik'te evlenecek

Okan Kurt ile Demet Akalın Venedik'te evlenecek
Demet Akalın ve Okan Kurt aşkı tam gaz devam ediyor. Çift, mutluluklarını dile getirmekte çekinmedi.

Okan Kurt, Akalın hakkında "Ayrı bir dünyanın içindeyiz biz onunla, başbaşayken. İşe giderken hazırlandığında başka biri var, makyajını sildiğinde üzerini değiştirdiğinde bambaşka biri. Evde bizbizeyiz" dedi.

Show Kulüp programına konuşan Kurt, "Bir erkek eşini nasıl kıskanırsa o çerçeveler içinde ben de Demet’i kıskanıyorum. Ruju sevmiyorum, kısa etek sevmiyorum. Ama bir kere giydi. Onu yazdım bir kenara. Bir daha yapmayacak diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

VENEDİK’TE EVLENECEKLER

Akalın’a bir de şiir yazdığını belirten Kurt, "Demet’im girdi hayatıma, Ellerimi tuttu diye gidiyor şiir. Şimdi anımsamıyorum. İlk ben açıldım. Bir bakışma oldu. Sahnesi vardı bir arkadaşımın mekânında. Üzerinde bir şort vardı. Dizleri çok güzeldi. Ağabeyim ve yengemle tanıştı. Kısmet aile büyüklerimizle tanışmaya. Venedik’e gideceğiz, Venedik’te evleneceğiz" dedi.

Henüz evlenme teklif etmediğini açıklayan Kurt, "Evlenme teklif edeceğim ama zamanını söylemeyeceği. 14 Şubat’ta değil evlilik teklifi, 14 Şubat’ta başka bir organizasyon yapacağım" diye konuştu. Bu arada "Kaç çocuk istiyorsunuz?" sorusuna Kurt’un yanıtı, "3 çocuk istiyorum" şeklinde oldu.

Demet Akalın ise, "Allah’a her gün şükrediyorum onu bana gönderdiği için. Benim kardeşim ve annem tanıyor Okan’ı. Önümüzdeki 6- 7 ay birbirimize daha fazla zaman ayırıp aile olmayı düşünüyoruz" dedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com