Okan Yalabık'ın acı günü

Okan Yalabık'ın acı günü
Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Pargalı İbrahim Paşa rolünü oynayan sinema sanatçısı Okan Yalabık, Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde vefat eden babaannesinin cenaze törenine katıldı.
Bir televizyon kanalında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Pargalı İbrahim Paşa rolünü oynayan sinema sanatçısı Okan Yalabık, Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde vefat eden babaannesinin cenaze törenine katıldı. Cenazeye Böcek Yapım yönetmenlerinden Ozan Yalabık da katıldı.
 
Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Pargalı İbrahim Paşa rölünü oynayan Okan Yalabık ile yönetmen Ozan Yalabık'ın babaannesi Hacı Lütfiye Yalabık, Bigadiç’te vefat etti.

Hacı Lütfiye Yalabık'ın cenazesi bugün öğlen saatlerinde Fethibey Mahallesi Orta Sokak'ta bulunan evinden alınarak Bigadiç Yeşilli Cami'ye getirildi. Burada Cuma namazına müteakip kılınan namazın ardından Bigadiç Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 
Okan ve Ozan Yalabık kardeşler, taziyeleri kabul etti. Cenazeye Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Oldukça üzüntülü olduğu görülen Okan Yalabık, “Benim için çok zor bir gün, Bigadiç’te geçirdiğim zamanları birlikte yaşamıştık." dedi. 

Cihan
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com