Oktay Vural'dan terör saldırısı hakkında açıklama

Oktay Vural'dan terör saldırısı hakkında açıklama
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İzmir’in Foça ilçesinde askeri servis aracına düzenlenen bombalı saldırının ardından açıklamalarda bulundu.
Saldırının ardından olay yerine gelerek incelemelerde bulunan MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Foça gibi bir ilçenin böyle bir olay yaşamasının şaşırtıcı olduğunu belirterek, “Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Foça’ya, askerlerimize, herkesin başı sağ olsun. Terör örgütünü açılımlarla meşru göstermeye çalışırsanız, işte Foça’ya kadar bu cüretkarlığı gösterirler. Terörle topyekün mücadele etmek lazım. Milli bir duruş sergilemek lazım. Bu durumda Türkiye’nin terörle mücadelesi meşrudur. Terör örgütü demokrasimizi, milli birliğimizi, egemenliğimizi rehin alamaz. Terörle mücadele eden güvenlik görevlilerimizin elini kolunu bağlamayınız. Terörle mücadele konusunda geldiğimiz bu noktada hükümetin gerekli önlemleri alarak terörle mücadele konusunda gerekli olan iradeyi kararlı bir şekilde sürdürmesini bekliyoruz” diye konuştu.
 
Foçalı vatandaşlar da yaşanan saldırıyı kınarken, evler ve dükkanlar Türk bayraklarıyla donatıldı. Foçalı vatandaşlar, Foça Meydanı’nda toplanarak saldırıyı protesto etti. (MUT)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com