Okul müdürlerine zorunlu yer değiştirme

Okul müdürlerine zorunlu yer değiştirme
Kütahya'da, eğitim kurumunda 5 yıllık çalışma süresini tamamlayan 132 okul müdürünün yerinin değiştirileceği bildirildi.

Kütahya'da, eğitim kurumunda 5 yıllık çalışma süresini tamamlayan 132 okul müdürünün yerinin değiştirileceği bildirildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılan duyuruya göre, 13 Ağustos 2009'da Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Milli Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Atama ve Yer Değiştirmelerine İlişkin Yönetmeliğin ''Zorunlu yer değiştirme suretiyle atamalar'' başlıklı 22. maddesi doğrultusunda il genelinde 132 okul müdürünün 5 yıllık çalışma sürelerini tamamlamalarından dolayı okulları değişecek.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 23 Temmuza kadar başvuruları kabul edecek ve 10-20 Ağustos tarihleri arasında da de ataması yapılanları elektronik ortamda açıklayacak.
Yerleri değiştirme işlemleriyle atama yapılacak eğitim kurumları şöyle belirtildi:
''Kütahya Merkez: Bilim Sanat, Otistik Çocuklar Eğitim, Rehberlik ve Araştırma merkezleri, Yatılı İlköğretim Bölge Okulu, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek, Hayme Ana Kız Teknik ve Meslek, Nafi Güral Fen, Sosyal Bilimler, Ali Güral, Atatürk, Hüsnü Kişioğlu, Güzel Sanatlar ve Spor, Teknik ve Endüstri Meslek, Ticaret Meslek Otelcilik ve Turizm Meslek, Seyitömer Çok Programlı liseleri, Bahçelievler, Lala Hüseyin Paşa, Şeker, 80. Yıl Özel İdare, Adile Zeyyat Şora, Atakent, Atatürk, Barbaros, Dumlupınar, İsmet İnönü, Linyit, Mehmet Akif Ersoy, Sabuncupınar, Şair Şeyhi, Şehitler, Yıldırım Beyazıt, Yunus Emre, Zafer, Ümran Aygen ilköğretim okulları, Nene Hatun, Toplu Konut İdaresi, Zübeyde Hanım anaokulları.
Altıntaş: Altıntaş ve Zafertepe Çalköy çok programlı liseleri, Gökçeler, Saraycık, Sevdiğin, Zaferte Çalköy ilköğretim okulları.
Aslanapa: Aslanapa İlköğretim Okulu.
Çavdarhisar: Çavdarhisar, Hacıkebir çok programlı liseleri, 100. Yıl, Hacıkebir ilköğretim okulları, Şehit Sabahattin Şenkal Anaokulu.
Domaniç: İmam Hatip Lisesi, Çok Programlı Lise, Çukurca Şehit Veli Selçuk, Çokköy, Çamlıca ilköğretim okulları.
Dumlupınar: Dumlupınar Lisesi, Halk Eğitim Merkezi.
Emet: Çok Programlı Lise, Mesleki Eğitim, Halk Eğitim merkezleri, Sağlık Meslek, Anadolu İmam Hatip, Anadolu liseleri, Aydıncık, Günlüce, Gazi Kemal, 3 Eylül ilköğıretim okulları.
Gediz: Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Mesleki Eğitim Merkezi, Gediz, Fen, Yunuslar Çok Programlı, Eskigediz, Kız Teknik ve Meslek, Mustafa Necip Alayeli Anadolu liseleri, Yenikent, Kayaköy, Altınkent, Kurtuluş, 1 Eylül, Gökler Şehit Ali Kazankaya, Fatih, Atatürk, Mehmetçik, Fahrettin Altay, Gümele, Üzümlü ilköğretim okulları.
Hisarcık: Mesleki Eğitim Merkezi, İmam Hatip Lisesi, Dereköy, Kutluhallar, Atatürk ilköğretim okulları.
Pazarlar: Anadolu Öğretmen Lisesi, Yakuplar İlköğretim Okulu.
Simav: Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Halil İbrahim Kazcıoğlu Mesleki Eğitim Merkezi, Kız Teknik ve Meslek, Kuşu Çok Programlı, Fen, Anadolu İmam Hatip, Teknik ve Endüstri Meslek, Ticaret Meslek liseleri, Kuşu Nurullah Bayram, Naşa, Fatih, Güney, Kınık, Yemişli, Yusuf Koyuncuoğlu ilköğretim okulları, Hüma Hatun Anaokulu.
Şaphane: Halk Eğitim Merkezi, Şaphane, 75. Yıl, Karamanca ilköğretim okulları.
Tavşanlı: Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, Halk Eğitim Merkezi, Mesleki Eğitim Merkezi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Balıköy, Ticaret Meslek, Kız Teknik ve Meslek, Anadolu İmam Hatip, Anadolu, Atatürk Anadolu, Cumhuriyet, İMKB Anadolu Öğretmen, Teknik ve Endüstri Meslek, Tunçbilek liseleri, Balıköy, Kuruçay, Moymul, Tavşanlı, 75. Yıl, Fevzi Paşa, Gürağaç, İbrahim Düvenli, İstiklal, Nazmi Sarı, 3 Eylül ilköğretim okulları.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com