Okulda bıçaklı dehşet!

Okulda bıçaklı dehşet!
22 yaşındaki Levent Akoğlan, ilköğretim öğrencisi 13 yaşındaki kızla evlenmek istedi. İzin verilmeyince bıçakla okulu basıp evlenmek istediği öğrenciyi rehin aldı

İzmir'in Torbalı ilçesindeki bir ilköğretim okulunda bıçaklı baskın dehşeti yaşandı.Torbalı'nın Subaşı Mahallesi'nde yaşayan 22 yaşındaki Levent Akoğlan, ilköğretim öğrencisi 13 yaşındaki K.B. ile ilişki kurdu. İkili bir süre önce kaçıp birlikte oldu. İkili daha sonra birbirlerini sevdiklerini söyleyerek, evlerine döndü. Küçük kızın ailesi, evlenmelerine izin vermedi ve Akoğlan hakkında şikâyetçi oldu.
Şikâyet üzerine kaçan Levent Akoğlan ise küçük kızın ailesine, evlenmelerine izin vermeleri çin aracılarla haber yollamaya devam etti. Ancak, her defasında kızın ailesinen olumsuz yanıt aldı.

Önceki gün saat 11.30 sıralarında K.B.'nin okuluna gelen Akoğlan, küçük kızı arkadaşlarının gözü önünde rehin aldı ve elindeki bıçağı boynuna dayayıp “İkimizi de öldüreceğim” diyerek tehditler savurdu.

'İkimizi de öldüreceğim'
Okul yönetimi, durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma, bir saat süreyle Akoğlan'ı ikna etmeye çalıştı, ancak sonuç alamadı. İkna çabaları sürerken, arkadan yaklaşan Şubası Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Aydın Yağlı, boş bir anından faydalandığı saldırganı etkisiz hale getirip elindeki bıçağı aldı.
İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen L.A., “Küçük yaşta kızı istismardan” tutuklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com