Okullar Arası Hentbol İl Birinciliği

Okullar Arası Hentbol İl Birinciliği
Kütahya'da okullar arasında düzenlenen Hentbol İl Birinciliğinin minik erkekler kategorisinde birinciliği, Yunus Emre İlköğretim Okulu elde etti.

KÜTAHYA - Kütahya'da okullar arasında düzenlenen Hentbol İl Birinciliğinin minik erkekler kategorisinde birinciliği, Yunus Emre İlköğretim Okulu elde etti.
Okulun hentbol antrenörü Hakan Gedik, yaptığı yazılı açıklamada, turnuvanın Akkent Mahallesi'ndeki Atatürk İlköğretim Okulunda 4 gün sürdüğünü bildirdi.
İlk maçta Evliya Çelebi İlköğretim Okulunu 9-3, ikinci maçta Atatürk İlköğretim Okulunu 12- 3 yenerek Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ile karşılaşmaya gerek duyulmadan şampiyon olduklarını belirten Gedik, şunları kaydetti:
''Takımımız 17- 20 Mart tarihleri arasında Burdur'daki bölge elemelerinde Kütahya'yı temsil edecek. İmkansızlıklar içinde Kütahya şampiyonu olduğumuz için çok mutluyum. Maçlara hazırlanırken takımım bir gün bile salonda antrenman yapmamıştır. Salonlar maalesef sadece basketbol, voleybol gibi branşlara tahsis edilmektedir. Takımım için bir gün bile çalışacak bir salon bulamadık. Tüm yetkililer bugün, yarın diyerek bizi oyaladı. Ancak biz yılmadık, karda, kışta, soğukta çalışarak Kütahya şampiyonu olduk. Burdur'da en iyi şekilde ilimizi temsil ederek güzel bir derece getireceğimize inanıyorum.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com