Okulu Bastı Kurşun Yağdırdı!

Okulu Bastı Kurşun Yağdırdı!
ABD'nin Florida eyaletinde bir okulun yönetim kurulu toplantısını basan Clay Duke isimli silahlı saldırgan, salondakilere korku dolu anlar yaşattıktan sonra kendini vurdu...

Eski bir mahkum olduğu belirtilen 56 yaşındaki Duke, toplantı salonunun duvarına kırmızı sprey boyayla "V for Vendetta" çizgi romanının baş karakteri "V"yi simgeleyen sembolü çizdi.

ERKEK ÜYELER HARİÇ HERKESİ ÇIKARDI
Eşinin işten atıldığı için bu baskını gerçekleştirdiği belirtilen Duke, daha sonra yönetim kurulundaki erkek üyeler hariç herkesin salondan çıkmasını istedi. Bu esnada yönetim kurulu üyesi bir kadın, silahını çıkaran Duke'e gizlice arkadan yaklaştı ve saldırganın elindeki silaha çantasıyla vurdu. Ancak bu girişim de sonuç vermedi ve Duke kadın üyeyi etkisiz hale getirdi.

-
2_52.jpg
SALDIRGAN KABUL ETMEDİ
Okul müdürü Bill Husfelt, Duke'ü silahını bırakması için ikna etmeye çalıştı. Husfelt, Duke'ün işten çıkarıldığını söylediği eşi için yeni bir iş bulabileceğini söyledi. Ama soğukkanlı saldırgan bunu da kabul etmedi.

3_31.jpg

Duke ardından yönetim kurulu üyelerine yakın mesafeden ateş etmeye başladı. Kurşunlar kimseye isabet etmezken, olay yerine gelen güvenlik görevlisi Mike Jones, Duke'e birkaç el ateş etti. Yaralanan saldırgan, yerdeyken kendini vurarak intihar etti

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com