Olağanüstü Kongrede 'Olağanüstü Destek'

Olağanüstü Kongrede 'Olağanüstü Destek'
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti'nin (KGC) Olağanüstü Genel Kurulu'nda İhsan Tunçoğlu ve ekibi yeniden seçildi.
Belediye Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilen kongrede yönetim kurulu asil üyeliklerine oy çokluğu ile İhsan Tunçoğlu, Nadi Sarıışık, Alaaddin Akkaşoğlu, Kamil Uludoğan, Hüseyin Efe, Hasan Demir ve Alibey Aydın getirildi.
Yoğun ilginin olduğu kongre saygı duruşu, divan başkanı ve üye seçimi, raporların okunması, ibrası ve listenin oylanmasının ardından olağan konuşmalara geçildi.
Kongrenin Divan Başkanlığını, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı ve Ekspres Gazetesi sahibi Nuri Sarıışık yaparken divan üyeliklerini de Ali Kural, Selma Kocabaş Aydın ve Mustafa Semih Saraoğlu yaptı.
Kongrenin başarılı bir şekilde neticelenmesi temenni eden Divan Başkanı Sarıışık, Kütahya basınının mevcut sorunlarının konuşulması gerektiğine dikkat çekti.
Genel kurul belirlenen gündem maddelerinin uygulanması ile devam ederken, olağanüstü genel kurul isteyen grup ise liste çıkarmayacağını beyan etti.
Daha sonra İhsan Tunçoğlu Başkanlığındaki Yönetim Kurulu ve diğer kurullar divan başkanlığınca okunarak açık oylamaya sunuldu.
Yapılan oylamada mevcut başkan İhsan Tunçoğlu ekibi oy çokluğu ile yeniden seçildi.
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığa yeniden seçilerek güven tazeleyen İhsan Tunçoğlu kendisine destek veren veya vermeyen herkese teşekkür etti. Turçoğlu, "Uzun yıllardan bu yana gururla devam ettirdiğim Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı'na yeniden beni destekleyerek seçen siz dostlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Biz Kütahya’da üyemiz olsun ya da olmasın herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yerel basınımızın sorunlarına hakim olduğumuz için çözümü noktasına birçok girişimlerimiz olmuştur, bundan sonra da bu noktada çalışmalarımız devam edecektir. İfadelerimi yineleyecek olursam, bugün burada beni destekleyen ya da desteklemeyen bütün meslektaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından olağanüstü genel kurul sona ererken kongre sonrası İhsan Tunçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tebrikleri kabul etti.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com