'Olay çıkarmak isteyen geliyor'

'Olay çıkarmak isteyen geliyor'
Melih Gökçek, 29 Ekim'e ilişkin olarak "Ulus'a olay çıkarmak isteyenler geliyor" dedi.

Gökçek: Ulus'a olay çıkarmak isteyenler geliyor

Ankara'da 29 Ekim Kutlamasına ilişkin provokatif açıklamalar devam ediyor. Başbakan ve Valinin ardından Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Ulus'a olay çıkarmak isteyenler geliyor" dedi.


29 Ekim’de Ulus’ta birçok siyasi parti ve kitle örgütünün katılacağı ve valilik tarafından yasaklanan Cumhuriyet Bayramı kutlamasına ilişkin Melih Gökçek'ten de açıklama geldi. Twitter’dan açıklama yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Ulus’a olay çıkarmak isteyenler geliyor, gidin Çankaya’da kutlayın” dedi.

Ankara Valiliği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda yapılacak "29 Ekim Seferberlik Yürüyüşü"nü yasa dışı ilan ederken konuya ilişkin Twitter’dan açıklamalar yapan Melih Gökçek, “olay çıkacak” hikâyelerini sürdürdü.

Ulus’ta yapılacak olan mitingde olay çıkacağını ileri süren Gökçek, Başbakan Erdoğan ve Ankara Valisinin gerisinde kalmadı:

“Ulusa sadece olay çıkartmak isteyenler geliyor. İlla 29 Ekimi kutlayacaksanız, örneğin Çankaya Belediyesi akşam bir program düzenler... Ulustan Anıtkabire yürümek sırf karışıklık çıkartmak için yapılan bir eylemdir. Benden size tavsiye yasa dışı işe katılıp suça iştirak etmeyin…”(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com